Havířov – Liberec 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:4 (kon.) | Liberec – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Havířov 9:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 5:3 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 29.12.2012, 08:00Česká Pošta Hockey Cup

Liberec ubránil svůj malý náskok a získává svou druhou výhru na turnaji staršího dorostu. (10:09:00)

Liberec právě vstřelil branku!

Bílí Tygři se opět ujímají vedení. Zacharův nájezd ještě hostující brankář zlikvidoval, na dorážku JAKUBA KALFIŘTA ale nestačil.

Asistence: Marek Zachar.

55:43
    Tygři přežili oslabení a teď už útočí, Zedkovu střelu vyráží brankář.

53:58
    Stezka jen tak tak vyrazil tuto povedenou střelu zápěstím.

53:16
    Na trestné lavici jeden z domácích hráčů, Havířov má nyní velkou šanci na vedení.

52:21
    Havířov právě vstřelil branku!

Hosté se dočkali vyrovnání, Havířov je zpět ve hře. Stezka na tuto kličku ONDŘEJE CARBOLA neměl nárok.

Asistence: Richard Polak.

49:32
    Gecko trefil povedenou střelou tyč!

47:15
    Další šance hostů, tentokrát ale puk letěl vedle.

45:21
    Stezka zastavuje nájezd betonem, dnes má povedený zápas.

44:44
    Zajímavý pokus Klingera zblízka, ozvala se mu branková konstrukce.

43:07
    Domácím se přesilovka nepovedla, naopak, Stezka nyní musí zastavit kotouč.

41:00
    Podražení, Bílí Tygři mají přesilovku.

40:30
    Zachar se dostal s pukem až před branku, kde se mu však nepodařilo přesně zakončit.

40:01

Ve druhé třetině Tygři otočili vývoj zápasu bojovným výkonem, celé dějství prakticky ovládli a hosty téměř k ničemu nepustili. Rozhodující třetina začne v 9:35.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 8. Orság (Bednář, Gola), 53. Carbol (Polak) - 23. Chlapík (Král), 39. Havlas (Kalfiřt), 57. Kalfiřt (Zachar)