Třinec – Slavia 5:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kladno – Litvínov 3:2 (kon.)
Motor ČB – K. Vary 3:5 (kon.) | Zlín – Plzeň 4:1 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (po pr.)

57:17
    Rostislav Martynek (LIT) komplikuje hostům snahu o vyrovnání po jasném faulu kolenem.

52:47
    Kubinčák se rázem zjevil ve střelecké pozici, ovšem jeho pokus pouze trefil do betonu Cháberu. Ten vůbec netušil, jak zasáhl.

47:56
    Jágr se prokličkoval před branku, ale tísněn zakončil těsně mimo.

47:38
    Lukáč si položil Volkeho, ale přestřelil branku.

46:52
    Poprvé Martin Volke (LIT) ještě puk vyhodil, teď ale jeho vyhození letí na střídačku a Kladno bude hrát 18 sekund 5/3.

45:10
    Po mele před Volkem se bude hromadně vylučovat. Ján Brejčák (LIT) 2+2 minuty, Jiří Gula (LIT) 2+2 minuty hrubost, Jakub Valský (KLA) 2 minuty, Jan Eberle (KLA) 2+2 za hrubost.

44:35
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Jágr zpoza branky adresoval přesnou přihrávku JANU DALECKÉMU, který protlačil puk někde pod padajícím Volkem. Asistence: Jaromír Jágr, Michal Lukáč.

43:35
    Jiří Zeman (LIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:29
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hra čtyři na čtyři přinesla branku na poslední chvíli. Kubát vyslal dlouhý pas na VIKTORA HÜBLA, který střelou ze strany zamířil přesně na vzdálenější tyč. Asistence: Karel Kubát, František Lukeš.

39:35
    Je po přesilovce. Vojtěch Kubinčák (LIT) dostává dvě minuty za podražení.

38:32
    Jan Eberle (KLA) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

28:26
    Růžička parádním hitem obral o puk Majdana. Jágr si poté sebral puk, nalákal na sebe dva hráče a uvolnil JANA RUDOVSKÉHO, který si položil Volkeho a zasunul do branky. Asistence: Jaromír Jágr.

27:38
    Přesilovka sotva skončila a Kladno srovnává. Eberleho přihrávka prošla k Majeskému, jehož střelu ještě stihl usměrnit do branky navrátilec JAKUB VALSKÝ. Asistence: Ivan Majeský, Jan Eberle.

25:33
    Ján Brejčák (LIT) dostává dvě minuty za sekání.

24:14
    To byla parádní střela. Odražený kotouč z rohu napálil FRANTIŠEK LUKEŠ naprosto dokonale pod horní tyčku Chábery. Ten neměl nárok. Bez asistence.

21:27
    Rudovský našel Melku, který však nevyzrál na Volkeho. Domácí centr ten gól snad ani nechce dát.

13:16
    Kladno se ubránilo a naopak dvě minuty za sekání dostává Kamil Piroš (LIT).

11:10
    David Kuchejda (KLA) nahodil puk, ovšem hokejkou trefil obránce Brejčáka a dostává dvě minuty.

05:11
    Proti 4. formaci si ale hosté vynutili faul. Dvě minuty za hákování dostává Ivan Majeský (KLA).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 28. Valský (Majeský, Eberle), 29. Rudovský (Jágr), 45. Dalecký (Jágr, Lukáč) - 25. Lukeš, 41. Hübl (Kubát, Lukeš)

Rytíři Kladno: Chábera - Kameš, Piskáček, Majeský, Růžička, Černošek, Doudera, Drtil - Eberle, Lukáč, Látal - Kuchejda, Kuchler, Obdržálek - Valský, Melka, Dalecký - Jágr, Rudovský, Strnad.
    HC VERVA Litvínov: Volke - Zeman, Stříteský, Kousalík, Kubát, Gula, Jareš, Brejčák - Piroš, Ručinský, Pšurný, Lukeš, Gerhát, Černý, Hübl, Martynek, Kubinčák, Majdan, Hanzl, Baláž, Smolka.

Rozhodčí: Hribik, Jeřábek - Charvát, Bejček