Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Prešov – Detva 2:3 (po s.n.) | Prievidza – Topoľčany 0:7 (kon.)
Bardejov – Michalovce 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 3:1 (kon.) | Senica – Trebišov 3:1 (kon.)
HC Dukla Senica
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 18.01.2013, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine sa už na výsledku nič nezmenilo a tak Senica víťazí nad Trebišovom 3:1.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:02:07)

60:00

58:23
    Hostia v plnom počte.

56:23
    Martin Kovaľ odchádza na trestnú lavicu, kde si odpyká dvojminútový trest za držanie protihráča. Trebišov sa bude musieť brániť.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 810 divákov.

52:21
    Domáci v plnom počte.

50:21
    Domáci Marek Mikolášek je v tomto stretnutí druhýkrát potrestaný dvojminútovým trestom. Teraz je to za držanie protihráča.

41:02

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhom dejstve najprv Martin Schnelly gólom v oslabení znížil domáci náskok na 2:1, no v závere tretiny zaznamenal svoj druhý gól v zápase Ľubomír Vaškovič a tak môže byť po dvoch tretinách spokojnejší domáci tím, ktorý vedie 3:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:02
    Domáci hokejista, Martin Mikolášek, si odchádza odsedieť dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre.

37:08
    Senica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ svojim druhým gólom v zápase zvyšuje náskok domáceho tímu na 3:1. Asistenciu si pripisuje Marek Mikušovič a Ondrej Janík.

31:20

30:44
    Trebišov dal gól!
    MARTIN SCHNELLY gólom v oslabení znižuje náskok Senice na rozdiel jedného gólu, bez asistencie!

29:20
    Hosťujúci Mário Pisio je vylúčený na dve minúty za sekanie.

20:58

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej dvadsaťminútovke sa gólovo presadil Ľubomír Vaškovič a Peter Penák. Záhoráci tak doma vyhrávajú nad Trebišovom 2:0.