Washington – Winnipeg 2:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:4 (kon.) | Detroit – Dallas 1:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | Montreal – Florida 4:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 1:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 3:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
Edmonton Oilers
3:6 (1:6, 1:0, 1:0)
San Jose Sharks
Středa 23.01.2013, 04:10 • Rexall Place, Edmonton, Alberta • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (06:42:39)

Třetí třetina přinesla už pouze jednu branku, kterou korigoval Taylor Hall. Edmonton ale i tak prohrává 3:6, když všechny branky Sharks dokázali nastřílet už v první třetině.

60:00

53:31

51:31
    Pavelski vyhodil kotouč z obranného pásma až na tribunu, Edmonton tak má další přesilovku!

45:55
    Na ledě se strhla menší strkanice, po které míří na trestnou lavici Ryane Clowe a Eric Belanger, hrát se bude 4 na 4.

43:34
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Že by se ještě schylovalo k drama? TAYLOR HALL napřáhl z mezikruží a prostřelil Niemiho! Asistence: Jordan Eberle a Ladislav Šmíd.

Zblokované střely: 4:3 (celkem 11:8)

V druhé části hry jsme viděli pouze jednu branku, kterou vstřelil ve 35. minutě ve dvojnásobné přesilovce domácích Justin Schultz, pro nějž to byl první zásah v kariéře v NHL. Edmonton tak zastavil nával gólů Sharks, o což se velkou měrou postaral také nový muž mezi třemi tyčemi, Yann Danis vystřídal Devana Dubnyka v brance po 1. třetině a ještě neinkasoval.

40:00

35:59
    Boyle je na ledě, Sharks hrají v plném počtu.

34:25
    Mladá letka domácích dvojnásobnou přesilovku rychle využívá! JUSTIN SCHULTZ si stejně jako Jakupov připisuje první branku v kariéře v NHL! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Jordan Eberle.

33:59
    Dan Boyle hodně nepříjemně narazil hlavou na hrazení Ryana Smythe, za což vidí dvouminutový trest. Oilers mají možnost minutu a 34 vteřin přesilovky 5 proti 3!

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 9. Jakupov (Gagner, Hemský), 35. J. Schultz (Nugent-Hopkins, Eberle), 44. Hall (Eberle, Šmíd) - 4. Boyle (Pavelski, Thornton), 5. Couture (Marleau), 11. Marleau (Thornton, Stuart), 12. Marleau (Thornton, Couture), 19. Couture (Havlát, Galiardi), 20. Vlasic (Wingels)

Edmonton Oilers: Dubnyk (od 21. Danis) - J. Schultz, N. Schultz, Petry, Šmíd, Potter, Whitney - Hall, Nugent-Hopkins, Eberle - Jakupov, Gagner, Hemský - Smyth, Horcoff, Hartikainen - Eager, Belanger, Petrell
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Vlasic, Stuart, Irwin, Boyle, Murray, Braun - Marleau, Thornton, Pavelski - Havlát, Couture, Clowe - Wingels, Handzuš, Galiardi - McLaren, Desjardins, Burish

Rozhodčí: Dwyer, Walkom - Cvik, Kovachik