Lokeren – Anderlecht 0:2 (kon.) | Beerschot – Mons 0:0 (kon.) | Waregem – Lierse 2:0 (kon.)
Mechelen – Genk 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 2:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:2 (0:0)
RSC Anderlecht
Sobota 26.01.2013, 18:00Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný večer sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (19:57:31)

Je dobojováno! Hosté si připisují zasloužené vítězství. Krátce po poločase je dostal do vedení De Sutter. V 58. minutě měl před sebou Leko odkrytou branku, trefil ale pouze brankáře. A tak v 72. minutě mohl přijít trest, nařízenou penaltu za faul na Jovanovice ale neproměnil Kanu. Skóre se měnilo až v samém závěru, kdy samostatný únik gólově zakončil Jakovenko. Lokeren tak podlehl Anderlechtu 0:2.

90+2
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Kanu poslal nádherný míč za obranu na JAKOVENKA, který upaloval sám na Lazice, kterému nakonec nasadil jesličky!

90+1
    Centr byl ale špatný a domácí se musí rychle vracet dozadu.

90+1
    Ve vápně je i Lazic!

90+1
    Saglikův centr odhlavičkoval Deschacht na rohový kop.

90
    Nastaví se ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

89
    Saglikovi utekl míč od nohy, ve své moci ho má Lazic.

87
    Ke své další střele se odhodlal Kanu, ten dnes ale nemá svůj den a podle toho dopadla i jeho střela.

86
    Poslední střídání domácích, De Pauw přenechá místo v sestavě Saglikovi.

86
    Střela Milose Marice ze standardky mířila nad branku Prota.

85
    Světlice, která vylétla z kotle domácích fanoušků se objevila před brankou Prota. Po krátké pauze může hra pokračovat.

83
    Na Maricův centr si naskočil Dutra, hlavičkoval ale velmi nepřesně.

82
    Tak možná teď, Lokeren bude kopat rohový kop.

82
    Hosté dobře brání a Lokeren tak nemá moc šancí, jak se před Prota dostat.

79
    Oba celky provedou změnu v sestavě, Jovanoviče nahradí Jakovenko, Overmeire přenechá své misto Balufovi.

77
    Gillet dobře ubránil Overmeireho, Proto bude moci odkopávat od své branky.

76
    Dobrou kombinaci hostů zastavil až ve vápně jeden z obránců. Lokeren se vydává na opačnou stranu hřiště.