Chabarovsk – Riga 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Doněck 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)
Ufa – Barys 4:6 (kon.) | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:2 (po s.n.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 0:3 (kon.) | Lev – Minsk 1:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Dinamo Riga
Sobota 26.01.2013, 07:10 • Platinum-Arena (7 100) • KHL

42:52
    Vysokou holí se provinil odmácí hokejista Andrej Stepanov (CHA), po delší době si tedy početní výhodu zahrají také hokejisté Dinama.

39:24
    Dinamovci jsou dnes hodně vylučovaní. Za podražení putuje šestatřicet vteřin před přestávkou na trstnou lavici Miks Indrašis (RIG).

36:15
    Jekabs Redlihs (RIG) zasáhl Alexandera Loginova vysokou holí! Chabarovsk bude hrát dvoujnásobnou početní výhodu.

35:04
    Hra v pěti nám ale netrvá moc dlouhou dobu. Rodrigo Lavinš (RIG) dostává dvě minuty za držení, to znamená, že má Amur výhodu další přesilové hry.

32:35
    Tak ne. Zákrok Rajtise Ivananse (RIG) rozhodčí nakonec posuzují jako nedovolený, je tu další přesilovka pro Amur.

27:00
    Domácí se ale nepřesnou přihrávkou připravili o pásmo a málem také o dvoubrankové vedení. Martins Karsums se totiž vydal za pukem, měl k němu dokonce i blíž. Zakončení mu ale nedovol Topi Jaakola (CHA), který může být rád, že se nepíská trestné střílení.

26:22
    Přesilovku si zahraje domácí celek, za držení jde na trestnou lavici Andris Dzerinš (RIG).

22:45
    Bude se zase vylučovat. Dvě minuty za hrubost dostane domácí Michail Fisenko (CHA) a hostující Martins Karsums (RIG). Iba borci dostanou dvě minuty za hrubost, když se do sebe pustili ve středním pásmu.

13:48
    Ovšem přesilovka Rigy trvala pouhou vteřinu, hned na buly podrazil svého soupeře Alexandre Giroux (RIG). Bude se hrát čtyři na čtyři.

13:47
    Za bránění ve hře je vyloučen domácí Perttu Lindgren (CHA).

09:46
    Před brankářem Kuzněcovem se strhla menší potyčka, vyloučeni domácí Vladimir Loginov (CHA) a hostující Maris Bicevskis (RIG).

David Jahoda

Branky a nahrávky: 18. Lindgren (Tarasov, Lahti), 22. Orlov (Junkov), 30. Stepanov (Fisenko, Tulupov), 46. Litovčenko (Jaakola, Korotkov) - 47. Indrašis (Szczechura), 50. Giroux (Dzerinš, Johnson)

Amur Chabarovsk: Kuzněcov (Běrestněv) – Jaakola, Ožiganov, Korovkin, Loginov A., Tulupov, Loginov V. – Lindgren, Tarasov, Lahti – Hytonen, Junkov, Orlov – Korotkov, Šiškanov, Litovčenko – Lugin, Stepanov, Gusev – Fisenko.
    Dinamo Riga: Tellqvist (Gudlevskis) – Redlihs K., Redlihs J., Sotnieks, Galvinš, Rekis, Porejs, Lavinš, Cibulskis – Karsums, Szczechura, Indrašis – Giroux, Dzerinš, Johnson – Meija, Pavlovs, Skvorcovs – Ivanans, Bicevskis, Biezais.

Rozhodčí: Vasilijev, Sergejev – Morozov, Chubykin.