Chrudim – Světlá nS 6:2 (kon.) | Šternberk – Uh.Brod 2:4 (kon.) | Radomyšl – HC Vimperk 12:2 (kon.)
HC Chrudim
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HC Světlá nad Sázavou
Neděle 27.01.2013, 17:00Krajská liga mužů

59:36
    Nakonec je z toho jen dvouminutový trest pro Kořínka (SNS) za sekání.

54:12
    Po vstřelené brance se strhla potyčka mezi Štrosem a Zrůstem. Oba dostávají čtyři minuty za hrubost.

51:57
    Jaroslav Svoboda dělal zmatky před chrudimskou brankou a rozhodčí mělo co dělat, aby se z toho nestrhla větší potyčka. Za katr putují za hrubost hostující Josef Štros a chrudimský Filip Procházka.

36:52
    S důrazem to na brankovišti přehnal Marek Sýkora (CHR) dostává dvě minuty za hrubost. Výrok sudího se mu nelíbil, tak mu k němu přibalil ještě desítku. A aby toho nebylo málo, Sýkora ještě zřejmě utrousil nějaké to slovíčko, a tak nyní nemusí mít strach, že ve sprchách nepoteče teplá. Dostává tedy trest do konce utkání.

33:55
    Tentokrát se zaplní trestná lavice hostujícího celku. Daniel Vala (SNS) obdržel dvě minuty za trest zvaný podražení.

28:42
    Situace se ještě více komplikuje, Marek Kišš (CHR) dostává menší trest za držení, díky čemuž budou hosté hrát 82 vteřin přesilovou hru pět na tři!

28:04
    Domácí si ale zavářejí naprosto sami, nyní se budou muset bránit. Ugo Dobiáš (CHR) je poslán za katr za nedovolené bránění.

21:30
    To bude nepříjemná situace pro chrudimský tým. Ten jde nyní po zbytečném podražení Petra Králíčka (CHR) do tří. Dvojnásobná přesilovka bude trvat minutu a 35 vteřin.

21:05
    Hodně zbytečný zákrok Zdeňka Formánka (CHR) znamená oslabení pro domácí hokejisty. Chrudimský bek dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

14:14
    Jenže početní výhoda domácích netrvala příliš dlouho, domácí půjdou také do čtyř.

13:45
    Hostující gólman mařil další šanci faulem a nabízí tím Chrudimi přesilovou hru. Je totiž vyloučen za podražení.

02:47
    Chrudimská převaha přináší ovoce. Na trestnou lavici odchází Jan Bancíř (SNS) za nedovolené bránění.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 6. Holub (Slavík), 17. Polák (Slavík), 34. Holub (Polák, Slavík), 35. Novák (Králíček), 43. Holub (Dvořák), 50. Polák (Slavík) - 23. Doležal (Krajíček, Kubát), 55. Štros

HC Chrudim: Ament (Dundáček) - Vích, Polák, Formánek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Králíček, Schweinfurter, Turčáni, Kišš, Plch, Slavík, Holub, Cvrček, Zrůst, Sýkora, Procházka
    HC Světlá nad Sázavou: Koubský (50. Holec) - Štros, Benda, Křišťan, Didiáš, Šudoma, Doležal, Ruml, Kubát, Krajíček, Nedvěd, Kořínek, Nedvěd, Bancíř, Vala, Vacek, Svoboda