Ottawa – Pittsburgh 1:2 (po s.n.) | Tampa – Philadelphia 5:1 (kon.) | Montreal – New Jersey 4:3 (po pr.)
Chicago – Detroit 2:1 (po pr.) | St. Louis – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 4:1 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Chicago Blackhawks
2:1 (1:0, 0:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Pondělí 28.01.2013, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (03:52:14)

V dnešním utkání se z důležitého vítězství radují hokejisté Chicaga Blackhawks, kteří porazili Detroit 2:1 po prodloužení. Rozhodující branku utkání vstřelil v 63. minutě Nick Leddy.

62:45
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je konec! Rozhodující branku utkání dává NICK LEDDY, který tak získává bod navíc pro svůj tým, Detroit se musí spokojit s bodem. Asistence: Viktor Stalberg, Jonathan Toews.

60:01

60:00

56:34

54:34
    Henrik Zetterberg je dalším hráčem Detroitu, který je vyloučen, to není v závěru třetí třetiny vůbec dobré!

53:29

51:29
    Jonathan Ericsson jde za držení na dvě minuty na trestnou lavici, Chicago si zahraje přesilovou hru.

44:30
    Detroit právě vstřelil branku!
    JONATHAN FRANZÉN střílí příklepem a je z toho vyrovnávací gól! Detroti srovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Damien Brunner, Henrik Zetterberg.

37:29
    Opět se vylučuje a opět na straně Chicaga! Jamal Mayers jde za držení puku na dvě minuty.

32:58

30:58
    Ale sotva jsou domácí v plném počtu, chybují při střídání a za příliš mnoho hráčů na ledě jsou potrestáni dalším dvouminutovým trestem. Na lavici usedá Bryan Bickell.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Keith (Seabrook, Hossa), 63. Leddy (Stalberg, Toews) - 45. Franzén (Brunner, Zetterberg)

Chicago Blackhawks: Crawford (Mc Collum) - Keith, Seabrook, Leddy, Rozsíval, Oduya, Hjalmarsson - Saad, Toews, Hossa - Sharp, Bolland, Kane - Bickell, Shaw, Stalberg - Bollig, Kruger, Frolík
    Detroit Red Wings: Howard (Emery) - Kronwall, Ericsson, Lashoff, Quincey, Smith, Huskins - Bertuzzi, Dacjuk, Filppula - Brunner, Zetterberg, Franzén - Cleary, Helm, Eaves - Miller, Abdelkader, Tootoo

Rozhodčí: Pochmara, Rooney - Cherrey, Morin

Diváci: 17565