Novokuzněck – Novosibirsk 1:7 (kon.) | Barys – Omsk 5:4 (kon.) | Ufa – Kazaň 5:0 (kon.)
Nižněkamsk – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Čerepovec – Magnitogorsk 5:2 (kon.) | Mytišči – Jaroslavl 5:2 (kon.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 3:0 (kon.)
Severstal Čerepovec
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 01.02.2013, 16:00KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný večer. (18:18:09)

Čerepovec dnes předvedl dobrý výkon a poráží Magnitogorsk 5:2, když hosté nemůžou být s dnešním výkonem spokojeni, jelikož kromě chvilky ve druhé třetině nebyl jejich výkon dobrý.

60:00

59:36
    Domácí si závěr zápasu hlídají a kombinují za svojí brankou.

58:56
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí nabídnutou přesilovou hru využívají, když od modré čáry přesně zamířil BOGDAN KISELJEVIČ, který pojišťuje vítězství svého celku. Asistence: Jevgenij Ketov, Vadim Šipačov.

57:41
    Birjukov je vyloučen na 2 minuty za podražení a oslabuje svůj celek těsně před koncem.

56:00
    Od modré čáry vystřelil Běrdnikov, který rozvlnil pouze boční síť.

54:30
    Branku měl nyní na hokejce Mozjakin, ale jeho střela skončila v náručí Košečkina, který drží svůj tým.

52:45
    Na druhé straně mohl branku vstřelit Koroljuk, ale jeho střelu vytěsnil ramenem nad branku Košečkin.

51:20
    Bergfors se pokusil prostřelit Ahonena střelou z mezikruží, ale nepodařilo se.

50:39
    Toho mohl využít Anisin, ale jeho střela z levého kruhu nebyla gólová.

50:16
    Hosté velmi přidali směrem dopředu a nechávají otevřená zadní vrátka.

48:23
    K odraženému puku se dostal Vidall, ale nedokázal dostat puk za Ahonena, který předvedl dobrý zákrok betonem.

47:00
    Platonov nahrál mezi kruhy Zdunovovi, který z první branku přestřelil.

45:23
    Domácí si zatím pečlivou obranou hrou hlídají průběh zápasu.

43:52

42:55
    Zuccarello vystřelil od modré čáry, ale Košečkin neměl s chycením této střely problém.

41:52
    Alexejev je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 5. Kazionov (Ketov), 13. Šipačov (Kazionov, Andersen), 18. Rjazancev (Anisin), 28. Anisin, 59. Kiseljevič (Ketov, Šipačov) - 35. Birjukov (Hodgman, Mozjakin), 36. Malinovskij (Zdunov)

Severstal Čerepovec: Košečkin - Laakso, Kiseljevič, Čáslava, Rjazancev, Jegoršev, Andersen, Vydrov, Popov - Ketov, Kazionov, Šipačov - Běrdnikov, Videll, Anisin - Bergfors, Alexejev, Medvěděv - Kazakovcev, Dědunov, Zemčenko
    Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (13. Ahonen) - Antipin, Birjukov, Mišarin, Chabarov, Timašov, Bernackij, Tvěrdovskij, Lisin - Mozjakin, Kazionov, Koroljuk - Hodgman, Platonov, Zdunov - Zuccarello, Gulaš, Potěchin - Kosov, Jakubov, Malinovskij

Rozhodčí: Vasiljev, Naumov - Aljošin, Ivanov