Boston – Buffalo 4:7 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Toronto – Washington 3:2 (kon.)
NY Rangers – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Columbus – St. Louis 1:4 (kon.) | Florida – Winnipeg 6:3 (kon.)
Calgary – Colorado 3:6 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (po s.n.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po s.n.)
Columbus Blue Jackets
1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 01.02.2013, 01:00NHL

Je za námi další utkání. St. Louis si zápas už od první části kontrolovalo, domácím se nepovedlo dotáhnout tříbrankovou ztrátu, navíc tři rychlé branky je evidentně na začátku srazili do kolen. (03:47:34)

60:00

59:39
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, když do opuštěné branky skóruje kapitán Bluesmanů DAVID BACKES! Asistence: Vladimír Sobotka a T.J. Oshie.

58:18
    Domácí to zkouší ještě s prázdnou brankou!

57:55
    Za podražení vyloučen Tim Erixon (CBJ).

48:43
    Blues v plném počtu.

46:43
    Za nedovolené bránění vyloučen Andy McDonald (STL).

40:01

Je za námi druhá část, která nám opět nabídla velmi zajímavé šance, z nichž se ale ujala jen jedna v přesilové hře. K vidění ale byly také pěstní souboje a tresty na obou stranách.

Další třetina začne přibližně ve 2:56.

40:00

37:59
    Scott Nichol dostává ještě 2+10 za vyprovokování.

37:59
    Derek MacKenzie (CBJ) a Scott Nichol (STL) si to dali na férovku a oba dostali po pěti minutách!

37:59
    Jared Boll (CBJ) versus Ryan Reaves (STL). Reaves souboj nakonec brzy vzdal a domácí hráč dostává 5+5+10 minut a jde do kabin.

Jsou tam dvě dvojice a ty si to tedy rozdávají na férovku.

37:59
    Na ledové ploše nyní obrovská šarvátka!

36:51
    Columbus právě vstřelil branku!
    Jen jedenáct vteřin potřebovali domácí k využití přesilovky. Faulovaný DERRICK BRASSARD nyní je autorem gólu! Asistence: Brandon Dubinsky a James Wisniewski.

36:40
    Za krosček vyloučen Barett Jackman (STL).

31:35
    Blue Jackets v plném počtu.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 37. Brassard (Dubinsky, Wisniewski) - 3. Jackman (Revas, Langenbrunner), 11. Berglund (Oshie, Backes), 14. Tarasenko (Steen, Pietrangelo), 60. Backes (Sobotka, Oshie)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Mason) - Johnson, Wisniewski, Tjutin, Nikitin, Aucoine, Moore - Umberger, Brassard, Foligno - Prospal, Anisimov, Atkinson - Dubinsky, Johanssen, Dorsett - Kalvert, MacKenzie, Boll.
    St. Louis Blues: Eliott (Halák) - Pietrangelo, Shattenkirk, Polák, Jackman, Russell, Redden - Parron, Backes, Oshie - Steen, McDonald, Tarasenko - Sobotka, Berglund, Stewart - Schwartz, Nichol, Langenbrunner.

Rozhodčí: Charron, Lee - Kovachik, Henderson