Boston – Buffalo 4:7 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Toronto – Washington 3:2 (kon.)
NY Rangers – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Columbus – St. Louis 1:4 (kon.) | Florida – Winnipeg 6:3 (kon.)
Calgary – Colorado 3:6 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (po s.n.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po s.n.)
Florida Panthers
6:3 (0:0, 1:1, 5:2)
Winnipeg Jets
Pátek 01.02.2013, 01:30 • BB&T Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek noci. (04:14:45)

Hvězdy zápasu:

1 - Alexej Kovalev (1+0)

2 - Tomáš Fleischmann (0+3)

3 - Peter Mueller (1+0)

Domácí ukončují sérii pěti porážek, když na vlastním ledě po dobré třetí třetině poráží Winnipeg 6:3.

60:00

58:32
    Florida právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ KOPECKÝ vybojoval puk a ujel domácí obraně. Celou situaci zakončil střelou do prázdné branky. Bez asistence.

55:29
    Náskok domácího týmu navyšuje přesnou střelou JONATHAN HUBERDEAU. Bez asistence.

52:37
    Domácí se dostávají do vedení, když přesilovou hru využívá ALEXEJ KOVALEV. Asistence: Tomáš Fleischmann, Tomáš Kopecký.

51:59
    Jokinen je vyloučen na 2 minuty za podražení.

51:20
    PETER MUELLER dorazil v přesilové hře do branky střelu Kuby a srovnává na 3:3. Asistence: Filip Kuba.

49:35
    Ponikarovskij je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:38
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté jdou znova do vedení, když se střelou z pravého kruhu prosazuje TOBIAS ENSTROM. Asistence: Evander Kane.

45:43
    Domácí Upshall a hostující Wright měli mezi sebou menší spor, který skončil až bitkou. Domácí hráč dostává 2+2 minuty za hrubost a dále 5 minut za bitku. Hostující Wright dostává stejný trest jako domácí hokejista + 10 minutový osobní trest.

43:34
    Tomáš Fleischmann našel dobře postaveného KRISE VERSTEEGA, který z první posílá puk pod horní tyčku. Asistence: Tomáš Fleischmann.

41:23
    OLLI JOKINEN střelou z mezikruží posílá Winnipeg do vedení. Asistence: Blake Wheeler.

40:01

40:00

36:11
    Hostům se podařilo vyrovnat, když se z branky raduje GRANT CLITSOME. Asistence: Andrew Ladd, Paul Postma.

33:55
    Mueller je vyloučen na 2 minuty za hákování.

25:14
    V přesilové hře dostává domácí do vedení BRIAN CAMPBELL. Asistence: Tomáš Fleischmann, Tomáš Kopecký.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Campbell (Fleischmann, Kopecký), 44. Versteeg (Fleischmann), 52. Mueller (Kuba), 53. Kovalev (Fleischmann, Kopecký), 56. Huberdeau, 59. Kopecký - 37. Clitsome (Ladd, Postma), 42. Jokinen (Wheeler), 48. Enstrom (Kane)

Florida Panthers: Theodore (Clemensen) - Kuba, Campbell, Weaver, Kulikov, Ellerby, Jovanovski - Versteeg, Kopecký, Fleischmann - Mueller, Santorelli, Huberdeau - Skille, Matthias, Kovalev - Parros, Smithson, Upshall
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Redmond, Enstrom, Hainsey, Stuart, Postma, Clitsome - Wheeler, Jokinen, Kane - Little, Antropov, Ladd - Wellwood, Burmistrov, Ponikarovskij - Thornburn, Slater, Wright

Rozhodčí: Kevin Pollock, Mike Leggo - Brian Mach, Scott Driscoll

Diváci: 15,731