Osasuna – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Getafe – La Coruňa 3:1 (kon.) | Espanyol – Levante 3:2 (kon.)
Granada – Real Madrid 1:0 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
3:2 (1:0)
Levante UD
Sobota 02.02.2013, 20:00 • Estadi Cornellà-El Prat (Cornellà / Spain) • Španělská LaLiga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (21:52:28)

Je konec, již se nic nestane, Espanyol Barcelona poráží svého soupeře 3:2, ale hosté nebyli v závěru utkání daleko od vyrovnávací branky. Nakonec se jim ale již třetí branku vstřelit nepodařilo, Espanyol si tak připisuje další tři body a opět může stoupat tabulkou vzhůru.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení, domácí urputně brání jednobrankové vedení.

90+3
    Ještě Pedro Ríos střílí z levé strany, ale Casilla nemusí zasahovat, míč letí mimo.

90+1
    Čyři minuty nastaví hlavní sudí nad rámec devadesáti minut.

90
    Běží poslední minuta dnešního utkání, ale dá se očekávat, že sudí ještě nějakou tu minutu nastaví.

88
    Závěr utkání tak bude jště hodně dramatický.

87
    Levante právě vstřelilo branku!
    Ale ten odkop se Casillovi rychle vrací zpět, OBAFEMI MARTINS se vřítil do pokutového území z levého území přehazuje ležícího Casillu a snižuje vedení Espanyolu na rozdíl jediné branky.

87
    Míč má na Casilla, který vykopává od vlastní brány.

86
    Ale Pedro Ríos odkopává míč daleko z vlastního pokutovéh území.

85
    Simao zahrává rohový kop Espanyolu z pravé strany.

83
    Míč nyní létá hodně vzduchem na polovině hřiště.

82
    Ještě se hosté tlačí do zakončení, Iborra střílí z pravé strany z hranice pokutového území, ale nepřesně.

81
    Nepřesná rozehra Levante, míč končí v autu.

79
    Obafemi Martins se již dostával do zakončení mezi dvěma obránci Espanyolu, ti to naštěstí zvládli.

77
    Rozhodčí píská faul na polovině, hosté budou rozehrávat.

76
    Moreno odkopává od vlastního pokutového území.

73
    Hosté střídají hned dvakrát, hřiště opouští Rubén García, kterého nahradí Valdo a také El Zhar, toho nahradí Pedro Ríos.

Martin Dvořák

Branky: 41. Navarro (vla.), 68. Stuani, 69. S. Garcia - 47. R. García, 87. Martins

Karty:   36. Baena (ESB) - 53. Diop (LVN)

RCD Espanyol Barcelona: Casilla - Felipe, Colotto, Moreno, Capdevila - Forlín, Baena (72. Tejera), Longo (46. Stuani), Verdu - Simao, S. Garcia
    Levante UD: Munua - Lell, Navarro, Rodas, J. Garcia - Iborra, Diop (69. Míchel), R. García (73.Valdo), Barkero - El Zhar (73.Ríos), Martins

Rozhodčí: Grande - Magán, Cantón