Třebíč – Havlíčkův Brod 5:6 (po pr.) | Jihlava – Most 5:1 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 1:2 (po pr.)
Beroun – Ústí n/L 1:2 (po pr.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Písek 6:1 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 1:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 06.02.2013, 18:00 • ZS Na Ostrově, Beroun • 1. liga (ČR)

Pro dnešek je to z Berouna všechno. Děkujeme Vám za pozornost a v sobotu u zápasu proti Olomouci na shledanou. (20:21:07)

Prodloužení nakonec rozhoduje vyrovnané střetnutí v němž domácí berou bod po dobrém výkonu, ale bodový zisk před utkáním asi málo kdo očekával.

60:26
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Ústí rozhoduje o bodu navíc v dnešním utkání velmi brzy po zahájení prodloužení. ROBIN KOVÁŘ využil zaváhání obránce, získal puk a po objetí branky zakončil! Asistence: Adam Lapšanský a Ondřej Šmach.

60:01

Ústí se povedlo ve třetí části srovnat také díky využité přesilovce a o bod navíc se rozhodně za chvíli.

60:00

59:39
    Oddechový čas pro hosty.

59:35
    Padělkova nahrávka zadovkou nikoho ze spoluhráčů nenalezla.

59:29

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části.

57:50
    Velká šance pro Ústí! Krátké obléhání branky nakonec vyústilo ve dvě střely, ale ani jedna z nich nebyla přesná.

57:29
    Za podražení vyloučen domácí Jakub Kadlec. Velká šance pro hosty.

56:45
    Ostrý atak na jednoho z domácích útočníků, který zprvu nevypadal moc hezky, ale nakonec asi neskončí ničím vážným.

55:53
    Za nesportovní chování potrestán osobním trestem Daniel Boháč (UNL).

55:27
    Nahození Šulce nakonec skončilo jen v rohu.

55:13
    Ofsajd zastavuje další možnost hostů zaútočit.

54:13

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 22. Fiedler (Padělek, Přindiš) - 52. Frolík (Roubík, Laš), 61. Kovář (Lapšanský, Šmach)

Medvědi Beroun 1933: Kůdela (Mastík) - Krejčí, Přindiš, Beneš, Šulc, Malý, Jebavý, Kaláb - Padělek, Doležal, Plichta - Loskot, Stromko, Videlka - Jonáš, Fiedler, Lenc - Polák, Mavrojanidis, Kadlec - Kopec.
    Trenér: Petr Novák.

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - Sklenička, Poživil, Špelda, Pavlík, Vobořil, Šmach, Brož, Černý - Ludvík, Roubík, Frolík - Rod, Matai, Handlovský - Lapšanský, Boháč, Kovář - Laš, Čermák, Sýkora.
    Trenér: Jaromír Šindel.

Rozhodčí: Humpolíček - Svoboda, Špůr