Columbus – Los Angeles 2:4 (kon.) | Washington – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Calgary 1:4 (kon.)
Philadelphia – Tampa 2:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:6 (kon.)
San Jose – Chicago 3:5 (kon.)
New York Islanders
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Pittsburgh Penguins
Středa 06.02.2013, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:38:19)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    O vítězi utkání je rozhodnuto! Čtvrtou branku Penguins dává do opuštěné domácí "klece" PASCAL DUPUIS. Asistence: Paul Martin.

55:22

53:32
    Chris Kunitz jde za nedovolené bránění na dvě minuty na trestnou lavici, Islanders mají výhodu přesilové hry.

43:49
    Islanders právě vstřelili branku!
    To je gólostroj v úvodu třetí dvacetiminutovky! Podruhé během pětatřiceti vteřin se prosazují domácí, BRAD BOYES překonává Fleuryho bekhendovou střelou a domácí prohrávají již "pouze" o gól! Asistence: Matt Moulson, Brian Strait.

43:14
    Trefují se i domácí, puk za záda Fleuryho tečuje MICHAEL GRABNER. Asistence: Kyle Okposo, Frans Nielsen.

41:44
    BRANDON SUTTER dává třetí branku Pittsburghu! Asistence: Matt Cooke.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

NY Islanders: 12

Pittsburgh: 8

40:00

38:59
    Za držení hole jde na dvě minuty na trestnou lavici domácí Brian Strait, hosté dohrají druhou třetinu v početní výhodě.

36:00
    Hosté přečkali téměř osm minut v neustálém oslabení a po návratu Jamese Neala dává druhou branku Penguins SIMON DESPRES. Asistence: Chris Kunitz, Kris Letang.

35:27

32:32
    Vyloučený Kunitz již naskakuje do hry, Pittsburgh hraje ve čtyřech.

33:27
    James Neal je třetím hráčem Penguins v řadě, který je vyloučen!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 44. Grabner (Okposo, Nielsen), 44. Boyes (Moulson, Strait) - 3. Neal (Crosby), 36. Despres (Kunitz, Letang), 42. Sutter (Cooke), 60. Dupuis (P. Martin)

New York Islanders: Nabokov (DiPietro) - Strait, Streit, MacDonald, Hamonic, HIckey, Carkner - Moulson, Tavares, Boyes - Grabner, Nielsen, Okposo - Ullström, Aucoin, McDonald - M. Martin, Reasoner, Cizikas
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) - Despres, Letang, Orpik, P. Martin, Engelland, Bortuzzo - Kunitz, Crosby, Dupuis - Boychuk, Malkin, Neal - Cooke, Sutter, Kennedy - Glass, Vitale, Adams

Rozhodčí: St. Laurent, Vanmassenhoven - Shewchyk, Murphy

Diváci: 11318