Mallorca – Osasuna 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Valencia 0:1 (kon.) | Levante – Malaga 1:2 (kon.)
La Coruňa – Granada 0:3 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 4:1 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 09.02.2013, 16:00 • Estadio Iberostar, Palma de Mallorca • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase měli domácí stále převahu, ovšem z rohového kopu se prosadili hráči Osasuny, kteří drželi své vedení až do druhé minuty nastaveného času, když vyrovnal Geromel. Stav zápasu 1:1.

90+3
    Ve velké šanci domácí Giovani Dos Santos, který trefuje míč k zadní tyči, ale vybíhal z offsidového postavení.

90+2
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Kterou po několika odrazech a odvrácení umisťuje za záda zatím nepřekonaného Fernandeze výborně postavený Geromel, který dostal parádní pas od vlastního brankáře Aouateho, který šel podpořit útok svého celku.

90+2
    Na polovině Osasuny faulován Pina. Domácí získali standartní situaci.

90+1
    Hlavní rozhodčí Montero nastaví ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Po hrozícím brejku raději zatáhl domácí Damian Tissone za záchranou brzdu, která se ovšem neobejde bez žlutého napomenutí.

90
    Následný centr z kopačky Giovaniho odvrací pozorná obrana Osasuny.

89
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Lolo, přichází Arribas.

88
    Za nevybíravý zákrok dostává žlutou kartu Damia za skluz proti unikajícímu Pereirovi.

88
    Nápor domácích však neustává.

87
    Zahraný na krátko a po centru Giovaniho se dostává k nebezpečnému zakončení Nsue. Ale mijí hostující branku.

86
    Domácí opět vybojovali rohový kop.

86
    Mallorca se stále nemůže natlačit před vápnou Osasuny.

85
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Armenteros, přichází Loe.

85
    Osasuna se opět pokouší zdlouhavou kombinancí na útočné polovině získávat drahocenný čas.

84
    Obrovská šance domácího Pina, který si naběhl na přední tyč, ale hlavičkou trefuje pouze střed branky, kde stál Fernandez.