Florida – Toronto 0:3 (kon.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.) | Arizona – Calgary 4:0 (kon.)

59:26
    Hosté dostanou poslední možnost na vyrovnání. Perry (ANA) dostává dvě minuty za držení.

52:06
    Columbus právě vstřelil branku!

Columbus se ale nevzdává a znovu snižuje na rozdíl jediné branky. Tu si připisuje přesně střílející DERICK BRASSARD - 3:2.

Asistence: James Wisnievski.

49:24
    Hosté budou hrát znovu oslabení. Jeden z hlavních rozhodčí ukazuje na Letestua (CBJ), který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

48:44
    Anaheim právě vstřelil branku!

Domácí dokázali bleskově využít početní výhody a vedou o dvě branky. V přesilové hře se přesným bekhendovým pokusem prezentoval COREY PERRY - 3:1.

Asistence: Ryan Getzlaf, Sheldon Souray.

48:36
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Drazenovic (CBJ) - dvě minuty za držení.

40:01

40:00

23:10

21:10
    Hosté si zahrají v početní výhodě. Koivu (ANA) dostává dvě minuty za držení hole.

20:01

20:00

16:17

Domácí jdou rázem do vedení. Během jednadvaceti sekund otáčí Kačeři nepříznivý vývoj a ujímají se poprvé vedení. Druhou brankou Anaheimu si připisuje, kdo jiný než RYAN GETZLAF - 2:1.

Asistence: Matt Beleskey.

15:56

PETER HOLLAND se ihned při cestě z trestné lavice zapojil do hry a přesnou střelou zápěstím se postaral o vyrovnaní - 1:1.

Asistence: Bobby Ryan, Ben Lovejoy.

15:50

15:27
    Síly na ledě se ale záhy vyrovnají. Stejný trest totiž dostává obránce Tyutin (CBJ).

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 16. Holland (Ryan, Lovejoy), 17. Getzlaf (Beleskey), 49. Perry (Getzlaf, Souray) - 4. Prospal (Letestu, Dorsett), 53. Brassard (Wisniewski)

Anaheim Ducks: Hiller (Fasth) - Beauchemin, Souray, Lydman, Sbisa, Lovejoy, Allen - Perry, Getzlaf, Beleskey - Selanne, Bonino, Ryan - Winnik, Koivu, Cogliano - Palmieri, Holland, Maroon.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (Mason) - Moore, Johnson, Nikitin, Tyutin, Aucoin, Erixon, Wisnievski - Umberger, Brassard, Collins - Foligno, Anisimov, Calvert - Prospal, Letestu, Dorsett - Boll, MacKenzie, Gillies - Drazenovic.

Rozhodčí: Hasenfratz, Lee - Heyer, Sharrers

Diváci: 14 713