Kazaň – Atlético 0:1 (kon.) | Met. Charkov – Newcastle 0:1 (kon.) | Genk – Stuttgart 0:2 (kon.)
Kluž – Inter 0:3 (kon.) | Dněpropetrovsk – Basilej 1:1 (kon.) | Lazio – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
Lyon – Tottenham 1:1 (kon.) | Plzeň – Neapol 2:0 (kon.) | Hannover – Machačkala 1:1 (kon.)
Chelsea – Sparta 1:1 (kon.) | Fenerbahce – BATE 1:0 (kon.) | Olympiakos – Levante 0:1 (kon.)
Liverpool – Zenit 3:1 (kon.) | Bordeaux – Dynamo Kyjev 1:0 (kon.) | Benfica – Leverkusen 2:1 (kon.)
FCSB – Ajax 2:0 (4:2 po pen.)
Olympique Lyon
1:1 (1:0)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 21.02.2013, 19:00 • Stade de Gerland, Lyon • Evropská liga

Tottenham Hotspur v osmifinále narazí na italský Inter Milan. (20:58:48)

Máme za sebou zajímavé utkání, které nakonec končí postupem londýnského celku. Domácí Lyon šel do vedení v sedmnácté minutě a vedl až do poslední minuty základní hrací doby. Nicméně parádní akcí se blýskl v poslední minutě Dembele a vyrovnal na 1:1. Pokud by zápas skončil výsledkem 1:0 ve prospěch Lyonu, postupoval by tak Lyon. Avšak díky remíze 1:1 a předchozí výhře 2:1 postupuje Tottenham. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

90+3
    Autové vhazování na útočné polovině pro hosty.

90+2
    V ofsajdové pasti uvízl Briand.

90
    Hlavní sudí nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Tottenham právě vstřelil branku!
    MOUSSA DEMBELE si zaslouží obrovskou pochvalu! Nejprve ustál faul a následně obešel dva protihráče. Poté si připravil si míč na levačku a technickou střelou k tyči překonal domácího bránkáře, a srovnal tak na 1:1. Pokud se do konce utkání již nic nestane, do dalších bojů tak postoupí Tottenham.

89
    Na útočné polovině kombinují hosté a Lyon se brání.

89
    Autové vhazování pro Lyon.

88
    Míč na střelu si přichystal Bale, ale tato střela byla velmi nepřesná a branku domácího týmu neohrozila.

87
    Přihrávku do ofsajdu obdržel Briand.

87
    U balonu už jsou ale hosté a nyní se s míčem pohybují ve středu hřiště.

86
    Faulovaný byl Briand a rozehrávat bude Lyon.

85
    Posledního střídání využili také hosté. Hrací plochu opustil Parker, nahradil ho Livermore.

83
    Na vlastní polovině kombinuje domácí tým.

82
    Posledního střídání využívá domácí tým. Hrací plochu opouští Gomis, nahrazuje ho Briand.

82
    Nepřesnou střelou se prezentoval Dempsey, a tak Vercoutre zasahovat nemusel.

80
    Assou-Ekotto si připsal důležitý obranný zákrok a získal míč pro svůj tým. Odkop od brány provede Friedel.