Kazaň – Atlético 0:1 (kon.) | Met. Charkov – Newcastle 0:1 (kon.) | Genk – Stuttgart 0:2 (kon.)
Kluž – Inter 0:3 (kon.) | Dněpropetrovsk – Basilej 1:1 (kon.) | Lazio – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
Lyon – Tottenham 1:1 (kon.) | Plzeň – Neapol 2:0 (kon.) | Hannover – Machačkala 1:1 (kon.)
Chelsea – Sparta 1:1 (kon.) | Fenerbahce – BATE 1:0 (kon.) | Olympiakos – Levante 0:1 (kon.)
Liverpool – Zenit 3:1 (kon.) | Bordeaux – Dynamo Kyjev 1:0 (kon.) | Benfica – Leverkusen 2:1 (kon.)
FCSB – Ajax 2:0 (4:2 po pen.)
Olympiakos Pireus
0:1 (0:1)
Levante UD
Čtvrtek 21.02.2013, 21:05 • Karaiskakis Stadium • Evropská liga

Je dobojováno. O postupujícím z toto dvojice rozhodl už první poločas, když se již v deváté minutě zápasu trefil hlavou Martins. Domácí byli po většinu doby lepším týmem, avšak své šance zúžitkovat nedovedli. Tu největší měl pár minut před koncem Siovas, ale brankář Levante Navas se proti jeho hlavičce vyznamenal. Nejen z pohledu statistik se však o nudný zápas rozhodně nejednalo. Hlavní sudí v dnešním duelu rozdal celkem osm žlutých karet - šest pro hráče Olympiacosu a zbývající dvě borcům z Levante. Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (23:08:11)

90+2
    Budou se hrát ještě dvě minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Rohový kop mohl být pravě tou akcí, která by zařídila domácím alespoň částečně omilostnění z prvního zápasu, které prohráli 3:0. Na centr si na hranici malého vápna naskočil Siovas, který okamžitě hlavičkoval na vzdálenější tyč, a už to vpadalo, že skóre bude srovnané, ale brankář Navas se natáhl jak jen mohl a vstřelení branky senzačně zabránil!

89
    Roh pro domácí.

88
    Někteří fanoušci Olympiacosu již opouští svá místa a pomalu se trousí pryč z útrob stadionu.

86
    V táboře hostů dochází k poslednímu střídání. Hrací plochu opouští Michel, naopak tempo hry si okusí Dudka.

84
    Volný přímý kop končí dalším neúspěchem, hostující obránci míč odvrátili pryč do bezpečí.

83
    Ještě před tím ale uvidíme střídání na straně hostů. Ze hry odchází autor dnešní jediné branky Martins, kterého nahradí Acquafresca.

83
    Šanci ke skórování budou mít domácí. Budou totiž zahrávat volný přímý kop.

81
    Levante se už očividně nikam nehrne a kombinuje na své polovině. Avšak Olympiacos ještě nedobojoval a nenechává hráče španělského klubu v klidu.

79
    Ibagaza je na hřišti sice teprve chvilku, ale už o sobě dává všem vědět. Za faul zezadu na vlastní polovině dostává žlutou kartu.

77
    K poslednímu střídání sahá domácí kouč Michel. Dolu ze hry posílá Mitrogloua, jehož náhradníkem se stane Ibagaza.

76
    Domácí ztratili míč a Levante šli do rychlého protiútoku. Ale finální přihrávka do běhu byla na Martinse příliš dlouhá.

75
    Pireus kombinuje na útočné polovině, avšak doposud nic velkého nevymyslel.

73
    V druhém poločase se hraje aktivní fotbal z obou stran. Olympiacos nechce před domácími fanoušky zřejmě prohrát a Levante si naopak chce výhru pojistit.

72
    Levante zahrávalo volný přímý kop z pravé strany, ale pokus o centr se mu nepovedl, balón totiž končí za brankou.