Fulham – Stoke 1:0 (kon.) | Arsenal – Aston Villa 2:1 (kon.) | Norwich – Everton 2:1 (kon.)
Queens Park – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Reading – Wigan 0:3 (kon.) | West Brom – Sunderland 2:1 (kon.)
Fulham FC
1:0 (1:0)
Stoke City
Sobota 23.02.2013, 13:45 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Rozhodčí Probert ukončil dnešní utkání, které skončilo vítězstvím Fulhamu. O jedinou vstřelenou branku se dnes postaral Berbatov. Hosté mohli v padesáté šesté minutě vyrovnat, ale Walters neproměnil pokutový kop, a tak se skóre nezměnilo. Domácí Fulham byl aktivnějším celkem a vítězství si naprosto zasloužil. Fotbalisté Stoke City se do zajímavých příležitostí moc nedostávali a svého soupeře takřka neohrozili. Tři body si na své konto připisuje domácí Fulham FC, jenž se v tabulce posunul na jedenáctou příčku. Stoke City zůstává v tabulce na příčce desáté. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:41:12)

90+5
    Následovalo dlouhé autové vhazování, před kterým se domácí fotbalisté ubránili.

90+4
    Rohový kop pro Stoke City.

90+4
    Hráčem utkání se stal brankář Schwarzer, jenž zlikvidoval pokutový kop.

90+2
    Hrací plochu opouští autor dnešní jediné branky Berbatov, nahrazuje ho spoluhráč Petric.

90
    Rozhodčí Probert nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby a u balonu jsou domácí fotbalisté.

88
    Nicméně Riise svým perfektním obranným zákrokem střelecký pokus zlikvidoval.

87
    Domácí fotbalisté se dopustili chyby v rozehrávce a do protiútoku vyrazili hosté.

86
    Máme zde avizované střídání. Hrací plochu opouští Duff, nahrazuje ho Emanuelson.

85
    Trenér Martin Jol chystá další střídání.

82
    Rohový kop zahrávali hosté, ale k ohrožení branky nedošlo.

82
    Prvního střídání využívá domácí tým. Hrací plochu opouští Karagounis, nahrazuje ho Baird.

81
    Nepřesnou střelou se prezentoval Sidwell.

81
    Fotbalisté Fulhamu se opět dostali na soupeřovu polovinu, kde kombinují a hosté se brání.