Fulham – Stoke 1:0 (kon.) | Arsenal – Aston Villa 2:1 (kon.) | Norwich – Everton 2:1 (kon.)
Queens Park – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Reading – Wigan 0:3 (kon.) | West Brom – Sunderland 2:1 (kon.)
Reading FC
0:3 (0:2)
Wigan Athletic
Sobota 23.02.2013, 16:00 • Madejski Stadium, Reading • Anglická Premier League

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:55:00)

A je dobojováno! V druhém poločase padla již jen jedna branka. Postaral se o ní hned v úvodu druhé půle, konkrétně ve 48. minutě, Figueroa, který sám před brankářem nezaváhal. V 55. minutě přišla pro domácí další rána v podobě vyloučení Pogrebnyaka. Od té doby si hosté svůj náskok v klidu hlídali. Díky dnešní výhře se posunou hosté na 18. pozici právě před Reading.

90+2
    Oba celky se již spíše vidí v kabinách a podle toho také vypadá obraz hry.

90
    V dnešním utkání se bude hrát ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

87
    Domácí se ještě v závěru tlačí před branku a snaží se dát alespoň čestný gól, to je velmi sympatické.

85
    Utkání se již pouze dohrává, o vítězi je již dlouho rozhodnuto.

83
    Boyce přepustí své místo v sestavě Alcarazovi.

81
    K další střele se odhodlal Kone, ta mu ale příliš nesedla a Federici může v klidu odkopávat od své branky.

80
    Hosté se i přes dostatečný náskok stále ženou kupředu! Tentokrát vychytal Gomezovu střelu Federici.

78
    Leigertwood si dobře zpracoval dlouhý pas, byl ovšem osamocen mezi dvěma obránci a tak to nemohlo jinak skončit, než ztrátou míče.

76
    Jako první z hostů opustí trávník Di Santo, v sestavě jej nahradí Gomez.

75
    Na druhé straně pelášil na branku Di Santo, z úhlu ale branku přestřelil.

74
    Domácí se hnali do rychlého protiútoku, finální přihrávka ale nebyla přesná, a tak vyšel Reading znovu na prázdno.