Mallorca – Getafe 1:3 (kon.) | Zaragoza – Valencia 2:2 (kon.) | La Coruňa – Real Madrid 1:2 (kon.)
Barcelona – Sevilla 2:1 (kon.)
FC Barcelona
2:1 (0:1)
Sevilla FC
Sobota 23.02.2013, 22:00 • Nou Camp • Španělská LaLiga

Barcelona vedení v pohodě udržela a ze svého náskoku v čele Primera Division nic neztratila. Hosté ze Sevilly předvedli sympatický výkon a v poločase dokonce vedli. Nakonec se ovšem museli sklonit před větší kvalitou Katalánců. Já se s vámi loučím a pokud třeba nezůstanete s Onlajny vzhůru ještě déle, třeba při přenosech z NHL, tak vám přeji dobrou noc. (23:53:17)

90+2
    Hosté se už asi k větší šanci nedostanou. Poslední minuta se odehrává na jejich polovině.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Navas bojuje! Dvakrát se krásně uvolnil, jeho spoluhráči však prohráli hlavičkové souboje ve vápnu.

90
    Tello z ideální pozice uvnitř pokutového území přestřeluje!

90
    Hostům už příliš času nezbývá. U míče jsou navíc Katalánci.

88
    Po rohovém kopu šli hráči Sevilly do rychlého brejku. Navas přihrál Morenovi, ale tomu se míč zamotal mezi nohama a z útoku nebylo nic.

87
    Messiho centr byl tečovaný. Barcelona bude kopat roh.

86
    Botia se nechal obehrát Alvesem a pak mu nezbývalo než jej faulovat. Vidí za to žlutou kartu.

85
    Messi mohl rozhodnout! Útočník domácích dostal míč na hranici vápna a levačkou jen o kousek minul levou tyč!

84
    Až nyní byl úspěšný Coke. Jeho pas na Navase neprošel.

84
    Hosté už jsou odvážnější při presinku. Míč se jim ovšem získat zatím nedaří.

82
    Unai Emery naopak z cílem vyrovnat stahuje defenzivní štít Madura a na hřiště posílá Morana.

82
    Barcelona zachycuje útoky Sevilly už v jejich zárodku.

81
    Hra se odehrává ve středu pole. Domácí v poklidu kombinují.

78
    Domácí trenér Vilanova posiluje defenzivu. V posledních minutách neviditelného Villu střídá Busquets. Střelce vyrovnávacího gólu vyprovází ze hřiště potlesk.

76
    Barcelona odvrací rohový kop. Brejk táhnul Messi, přenesl hru k Tellovi doleva, ten už poněkolikáté řeší situaci sobecky a ztrácí.