Rennes – Sochaux 2:2 (kon.) | Ajaccio – Lille 1:3 (kon.) | Nancy – Saint-Étienne 0:3 (kon.)
Troyes – Bastia 0:0 (kon.) | Évian TG – Montpellier 0:1 (kon.) | Valenciennes – Toulouse 0:0 (kon.)
Stade Rennes
2:2 (1:1)
FC Sochaux
Sobota 23.02.2013, 17:00 • Stade de la Route de Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se s vámi loučím a u dalších onlajnů na shledanou. (18:52:40)

Střely celkem - 14:12.
    Střely na branku - 8:7.
    Držení míče - 51:49.
    Rohy - 3:4.
    Ofsajdy - 3:2.

I z těchto statistik je zřejmé, že ani jeden z celků neměl nijak navrch.

Oba týmy dnes sehrály vyrovnanou partii, ale blíže k vítězství měli hosté, kteří dnes dvakrát vedli. Spravedlnost dnes ovšem vyhrála a oba celky si tak dnes odnesou bod.

90+3
    Asi poslední centr utkání od Dialla zblokoval jeden z obránců hostí do rukavic Pouplina a utkání tak pravděpodobně skončí zaslouženou remízou.

90+3
    Poslední minuta a domácí se snaží urvat tři body.

90+2
    Na hlavičku si skvěle vyskočil Erding, ale míč poslal hodně mimo.

90+1
    Utkání dohrál Bakambu a nahradil ho Sauget.

90
    Rozhodčí nakonec nastavuje i kvůli dlouhé oslavě gólu domácích 3 minuty.

90
    Feret z otočky na hranici vápna znovu protáhl Pouplina, který vytáhl další skvělý zákrok. Oba gólmani v dnešním utkání předvádějí skvělý výkon a nedá se na ně svést ani jeden ze čtyř padnutých gólů.

88
    Rennes právě vstřelilo branku!

Když se podíváme na utkání celkově, tak si tohle vyrovnání domácí zaslouží. K odraženému míči se dostal ve vápně po střele Danzého JEAN MAKOUN a stačilo mu pouze přesně vystřelit do míst, kde Pouplin neměl na míč nárok.

88
    Sane pro svůj tým vybojoval rohový kop.

88
    Faul u autové čáry na Dialla.

87
    K míči se po nepřesné rozehrávce domácích dostává opět Pouplin a času už je hodně málo. Ve druhém poločase se ani příliš nepřerušovalo a domácí tak nemohou počítat s více než maximálně dvěmi nastavenými minutami.

85
    Centr Fereta přihrál hlavičkou Pouplinovi obránce Poujol.

84
    Domácím se teď nedaří vůbec nic a i fanoušci už skandují při nejlepším skepticky. Chtělo by to alespoň nějakou gólovku, která Rennais znovu povzbudí.