Bayern – W. Brémy 6:1 (kon.) | Stuttgart – Norimberk 1:1 (kon.) | Hannover – Hamburg 5:1 (kon.)
Mohuč – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Schalke – Düsseldorf 2:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:1 (1:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 23.02.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

Já se s vámi loučím, budu se těšit u večerního utkání francouzké Ligue 1 mezi Valenciennes a Toulouse. (17:25:17)

Mohuč je dost zklamaná, ve druhém poločase se jí totiž nepodařilo dát gól, a to i přestože byli povětšinu druhé půle lepší. Dvě velké šance zazdil nejlepší střelec domácích Ádám Szalai, tak se oba celky rozcházejí za stavu 1:1.

90+3
    Hosté však byli ale v pokutovém území lepší a míč posílají daleko pryč od své branky.

90+3
    Domácí si po rychlé akci vybojovali roh, asi poslední šance utkání.

90+2
    Domácí si nahrávají balon na vlastní polovině hřiště, hosté výborně napadají, a tak se Mohuč nemůže dostat dál než k půlící čáře.

90+1
    Jan Polák byl na lavtní polovině hřiště faulován, a proto se balonu zase zhostí Wolfsburg.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty.

90
    Šance na tři body z pohledu domácích ale nyní trochu klesají, po ruce Caligiuriho se k míči na polovině Mohuče dostanou Vlci.

89
    Slibnou šanci Müller zhatil praporek pomezního sudího, Wolfsburg už se nyní pouze brání.

88
    Další Szalaiův pokus zpoza velkého vápna dokázal Bengalio pozorným zákrokem zlikvidovat.

87
    Bas Dost přenechá místo na hřišti Ivanu Perišićovi.

86
    Ádam Szalai se dostal do velké šance! Baumgartlinger proletěl kolem dvou hostujících hráčů a pak předal na maďarského forvarda, ten se položil do skluzu, aby zasáhl míč. To se mu povedlo, ale balon asi o deset centimetů minul levou tyčku.

85
    Tlak Mohuče s příbývajícími minutami jako by opadá, místo toho aby gradoval.

83
    Podruhé v utkání střídají i hosté. Vieirinha přenechává místo Rodriguezovi.

82
    Zimling měl před sebou moře prostoru, a kdyby trefil branku, mohl mít Benaglio o zábavu postaráno. Domácí borec ale hostující svatyni minul minimálně o dva metry.

81
    Až nyní se podařilo po levé straně proniknout Rissemu, jeho centr do vápna si však našel švýcarský brankář Benaglio.

80
    Delší dobu se díváme prakticky na stejný obrázek.

79
    Domácí si nahrávají míč na polovině hřiště, nedaří se jim proniknout hlouběji na území Wolfsburgu.