Heracles – Arnhem 3:5 (kon.) | Groningen – Zwolle 1:0 (kon.) | Venlo – Waalwijk 1:0 (kon.)
Heerenveen – Twente 2:1 (kon.)
FC Groningen
1:0 (0:0)
PEC Zwolle
Sobota 23.02.2013, 19:45 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:39:57)

Důležité tři body si připisuje po vítězství 1:0 domácí Groningen, který si tak upevnil pozici uprostřed ligové tabulky. Naopak, hosté jsou nešťastní, neboť dnes sahali nejen po bodu, ale hned po třech, neboť si dokázali v průběhu utkání vytvořit několik dobrých šancí, nicméně ani jednu nevyužili a v poslední minutě nastaveného času poprvé inkasovali. A právě tento gól rozhodl o tom, že Zwolle si alespoň jeden bod do záchranářských bojů nepřipíše.

Je to tak, Groningen tak v nejzažší možný okamžik rozhodl o svém vítězství a zisku tří bodů, když na jedinou branku utkání si fanoušci museli počkat do poslední minuty celého utkání!

90+3
    Groningen právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Nenápadné autové vhazování domácích z levé strany do pokutového území nešťastně nadzvedl Bram Van Polen přímo k na zadní tyči čekajícímu MICHAELU DE LEEUWOVI, který střelou z voleje překonává Boera a pravděpodobně dává vítěznou branku utkání!

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, domácí u míče.

90+2
    Hosté takticky střídají, ze hřiště odchází Denni Avdič, nastupuje Jesper Drost.

90+1
    Tři minuty nastaví tři minuty.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k množství faulů ve druhé půli je zřejmé, že sudí Janssen nějakou tu minutku nastaví.

89
    Blíží se závěr utkání a stále jsme branku nezaznamenali, což není tak časté v útočně laděné holandské lize!

88
    Dlouhý centr z pravé strany do pokutového území Zwolle, ale jeden z obránců nekompromisně odkopává až na polovinu soupeře.

87
    Obrana Zwolle odvrací, ani teď branka nepadla.

86
    Bram Van Polen možná fauluje Van Dijka v pokutovém území, ale rozhodčí nepíská pokutový kop pro Groningen. Domácí budou "pouze" zahrávat rohový kop!

84
    Taktický faul domácího Keese Kwakmana na polovině hřiště, za který dostává žlutou kartu.