Hr. Králové – Zlín 1:3 (kon.) | Chomutov – Písek 6:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:4 (po s.n.)
Liberec – Vítkovice 4:6 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 6:3 (kon.)
HC Kladno – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Sparta – Olomouc 3:2 (kon.) | Slavia – Přerov 7:0 (kon.)
Pardubice – Vsetín 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 0:0 (odl.)

VHK Vsetín právě vstřelil branku!

Máme rozhodnuto! Poslední čtvrtý gól přidává do prázdné branky po přihrávce Ščotky JINDŘICH ABDUL. Asistence: Jan Ščotka.

59:31
    Domácí se za podpory domácích fanoušků ženou do možná posledního útoku!

58:43
    Pardubice právě vstřelily branku!

Po sérii odrazů a střel se před vsetínskou brankou nejlépe zorientoval FILIP KUŤÁK a dosti výrazně dramatizuje závěr utkání! Asistence: Radovan Chvojka, Michael Špaček.

58:34
    Pardubice si vyžádaly oddechový čas.

58:22
    Domácí zakládají další útok se snahou o vyrovnání od vlastní branky.

58:01
    Poslední dvě minuty zápasu.

56:43
    Ve třech hráčích teď dopředu vyrazili vsetínští, ale vše s přehledem řeší Antonín Stibůrek.

55:41
    Vsetín nahazuje kotouč do útočné třetiny a spíše se snaží zdržovat hru.

54:05
    Pardubice najednou ožily a drží se v útočné třetině, další gól ovšem (zatím) nepřichází.

52:46

Nakonec domácí přesilovku využívají! Havrda vystřelil na brankáře Gottwalda, od něhož se puk odrazil na levý kruh a odtud OLIVER PETRIC tvrdým příklepem snižuje na 1:3. Asistence: FIlip Havrda.

52:16
    Pardubice jsou naprosto bezradné v této přesilovce, hosté znovu vyhazují.

51:47
    Vsetín vyhazuje.

51:12
    Současně vyloučeni z týmu Vsetína Ivo Svozílek za krosček a Martin Haničinec za podražení - domácí budou hrát dvě minuty pět na tři!

50:10
    Radek Chvojka zpoza branky našel svou přihrávkou Ondřeje Bohuňka, jemuž ale puk v rozhodující chvíli přeskočil hokejku.

49:26
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

48:18
    Jiří Hajda dostává menší trest za vyhození kotouče.

47:53
    Pardubický kapitán opět v akci, tentokráte si nepřišel krásnou střelou na lapačku Gottwalda.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 53. Petric (Havrda), 59. Kuťák (Chvojka, Špaček) - 10. Abdul (Grygar), 21. Žabčík (Hryciow), 33. Grygar (Ščotka), 60. Abdul (Ščotka)

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Husár) - Divecký, Kalous, Chvojka, Procházka, Kysela, Faltýnek, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Špaček, Havrda, Petric, Budík, Kracík.
    VHK ROBE Vsetín: Gottwald (Vlach) - Hajda, Žabčík, Pancza, Forch, Světlík, Račický, Svozílek, Haničinec, Kuchařík, Hryciow, Grygar, Abdul, Hořanský, Ščotka, Hohl.