Hr. Králové – Zlín 1:3 (kon.) | Chomutov – Písek 6:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:4 (po s.n.)
Liberec – Vítkovice 4:6 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 6:3 (kon.)
HC Kladno – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Sparta – Olomouc 3:2 (kon.) | Slavia – Přerov 7:0 (kon.)
Pardubice – Vsetín 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 0:0 (odl.)
po s.n.
HC Kladno
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 23.02.2013, 13:30Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (15:59:13)

Kladno tedy vybojovalo dva body a Budějovice odjíždějí s jediným díky tomu, že se jim povedlo osm minut před koncem vyrovnat. Výsledek je, zdá se, spravedlivý.

65:00
    Kladno právě vstřelilo branku!
    PETR LITERA v páté sérii zastavil čekání na rozuzlení zápasu.

65:00
    Čtvrtou sérii také neproměnili. Jeli kladenský Petr Křepelka a budějovický Aleš Krátoška. 1:1

65:00
    Václav Pašek a Kladenský Petr Křepelka také nedali - 1:1.

65:00
    Petr Litera svůj nájezd nedal. Budějovický Radek Prokeš také ne. - 1:1

65:00
    Luboš Rob rovněž proměnil - 1:1.

65:00
    První jel domácí Petr Křepelka a proměnil. 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Toto utkání rozhodnou vzhledem k faktu, že během prodloužení nepadla branka, samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Jelikož skončila základní hrací doba remízou, bude se nyní hrát pětiminutové prodloužení.

60:00

55:08
    David Ruda (CEB) dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

51:51
    Mountfield právě vstřelil branku!
    A je tu vyrovnávací gól, jehož autorem je RADEK PROKEŠ. Asistence: Václav Pašek.

43:06

41:06
    Pavel Samohejl (CEB) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

Branky a nahrávky: 31. Havlůj (Hoffmann, Matula), 65. Litera - 52. Prokeš (Pašek)

HC Kladno: Kaňka (Vladař) - Seidl, Matula, Vendis, Zajíc, Havlůj, Sklenička, Křepelka, Kružík, Christl, Špaček, Litera, Macháček, Doudera, Paták, Kuzďas, Hulcr, Kaprál, Hoffmann
    Banes Motor České Budějovice: Sova (Kadlec L.) - Malovec, Klimecký, Kadlec A., Matoušek, Prokeš, Panáček, Ruda, Michálek, Samohejl, Krátoška, Rob, Kutiš, Vácha, Suchánek, Šafář, Žáček, Koupal, Pašek

Rozhodčí: Plachý - Ondráček, Pokorný