Lyon – Lorient 3:1 (kon.) | Bordeaux – Brest 0:2 (kon.) | PSG – Marseille 2:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:2 (0:1)
Stade Brestois 29
Neděle 24.02.2013, 17:00 • Stade Chaban-Delmas • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Brest na gól z prvního poločasu navázal trefou z penalty v 83. minutě, o kterou se postaral Kantari. Hosté si zaslouženě z Bordeaux odvážejí všechny tři body. (18:55:04)

90+3
    Hneri Saivet hlavičkoval v závěru nepřesně.

90+1
    Nakonec o tři minuty nastavil sudí zápas.

90+1
    Běží už nastavený čas.

90
    Plašil rozehrál zajímavou akci, nakonec je z toho vhazování pro domácí.

87
    Bordeaux se ještě tlačí do útoku, ale zápas nejspíše už nezdramatizuje.

83
    Brest právě vstřelil branku!
    Sám faulovaný AHMED KANTARI s přehledem penaltu proměnil. Je nejspíše rozhodnuto.

83
    Ludovic Sane (BOR) fauloval ve vlastním vápně, dostal žlutou kartu a sudí ještě nařídil penaltu!

82
    Plašil svou střelou ze střední vzdálenosti ohrozil Thébauxe v brance Brestu.

81
    Bordeaux si vytváří závěrečný tlak, Brest se soustředí na obranu.

78
    A do třetice tu máme střídání Brestu. Odešel Chafni, na trávník vběhl Grougi.

75
    Vzápětí kouč Brestu střídá podruhé. Raspentino si zahraje místo Tourého.

73
    Brest poprvé vystřídal. Dohrál Gueye, zahraje si Lesoimier.

72
    Brest nadále drží jednogólové vedení a zdá se, že by ho mohl udržet až do konce.

69
    Ben Khalfallah nahradil v sestavě Bordeaux polského legionáře Obraniaka.

68
    Domcí bojují, jejich snaha je znát, leč stále prohrávají.

66
    Jonathan Ayité mířil velmi zajímavě, ale nakone mimo branku.

Martin Pešout

Branky: 20. Lička, 83. Kantari (pen.)

Karty:   28. Bellion (BOR), 83. Sane (BOR)

Girondins Bordeaux: Carrasso - Sane, Marange, Planus, Tremoulinas - Obraniak, Plašil (C), Faubert, Rolan - Maurice-Belay, Saivet.
    Stade Brestois 29: Thébaux - Mendy, Ferradj , Chafni, Coulibaly - Lejeune, Raspentino - Sissoko, Traoré, Ayité - Gueye