Sampdoria – Chievo 2:0 (kon.) | Parma – Catania 1:2 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 2:3 (kon.)
Juventus – Siena 3:0 (kon.) | Cagliari – Turín 4:3 (kon.) | Inter – AC Milán 1:1 (kon.)
Juventus FC
3:0 (1:0)
AC Siena
Neděle 24.02.2013, 15:00 • Juventus Stadium, Turín • Italská Serie A

Utkání je u konce... Juventus na svém stadionu vyhrál jasně 3:0 po gólech Lichtnsteinera z první půle. Ve druhém poločase se trefil ještě Giovinco a Pogba. Siena měla taky své šance. Hlavičku Emghary však bravůrně zlikvidovala stálice v bráně Juve Buffon. Následně Terlizzi v závěru trefil tyč. To je pro dnešek vše.
    Děkujeme za pozornost! (17:00:30)

92
    Ještě poslední střídání. Della Roccu nahradil Verre.

91
    2 minuty navíc přidává sudí Celi.

89
    Juventus právě vstřelil branku!
    PAUL POGBA napravuje své předchozí nepřesné rány, tahle mu sedla parádně! Střela z 20 metrů k pravé tyčce zapadla střela tohoto mladíka. A je rozhodnuto! 3:0.

89
    Poslední minuty hry jsou tady. Výhra Juve je blízko.

87
    Juventus drží míč.

84
    Následně z brejku byl pouze v ofsajdu nachytán Alessandro Matri.

84
    Terlizzi trefil tyčku!

83
    Rubin se po levé straně protáhl kolem dvou bránících, následně jeho přihrávku vypálil Agra. Buffon byl ale opět na svém místě.

81
    Juve naposledy střídá... Giovinca nahrazuje Giaccherini.

80
    Pozzi z úhlu střílí vedle brány.

79
    Následně hlavičkoval Matri nad.

78
    Matri z protiútoku nakonec vyválčil rohový kop.

77
    Chiellini se vrací po zranění do hry. Asamoah má pro dnešek dohráno.

76
    Emeghara po Agrové centru hlavičkoval do brány! Buffon mu však radost kazí výboorným reflexem.

76
    Tak teď to bude mít Siena hodně těžké. Při takovém průběhu jako doposud to vypadá na výhru Juve.

74
    SEBASTIAN GIOVINCO si naběl na centr ze středu hřiště a následně střelou pod víko nedal Pegolovi šanci.
    Branky: 30. Lichtsteiner, 74. Giovinco, 89. Pogba

Karty:   40. Bonucci (JUV) - 24. Rocca (SIE)

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Peluso - Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Giovinco, Vučinič
    AC Siena: Pegolo - Jorge Texeira, Terlizzi, Felipe - Belmonte, Bolzoni, Della Rocca, Rubin - Rosina, Emeghara, Valiani.

Rozhodčí: Celi - Altomare, Crispo