Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 4:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
FK Příbram
Neděle 24.02.2013, 15:00 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Gambrinus liga

Z Mladé Boleslavi je to vše, příjemný zbytek nedělního večera.

Mladá Boleslav tlačila na Příbram tak dlouho, až ji donutila k chybě. V 72. minutě si Hájovský dal vlastní gól a rozhodl o výsledku dnešního utkání. Hosté se na vetší odpor nezmohli.

90+3
    Davida Jarolíma vystřídal v boleslavské sestavě František Ševinský.

90+2
    Krbečkův centr skončil v autu. Miller bude odkopávat.

90+2
    Boleslav mohla jít do přečíslení, ale raději přibrzdila a na velkém vápně přišla o míč.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Boleslav celou minutu ušetřila u rohového praporku přetahovanou s příbramskými hráči.

88
    Johana se nechal vybláznit, a místo přihrávky brankáři odkopl míč zbytečně do autu.

88
    Šírl centr nezvládl a poslal ho do zámezí.

87
    Ščuk vystřelil po zemi, míč proletěl těsně vedle pravé tyče.

86
    Tarczal (PRI) sestřelil Štohanzla a žlutou kartu bez řečí přijímá.

84
    Štohanzl poslal gólovou přihrávku Nešporovi, jehož zastavil v dalším postupu ofsajd,

83
    Miller hledal dlouhým výhozem Štohanzla. Míč si k němu nakonec cestu nenalezl.

82
    Utkání přihlíží 2840 diváků.

81
    Šírl zastavil Jugasovu střelu ve skluzu na poslední chvíli!

80
    Štohanzl poslal přihrávku do volného prostoru Nešporovi, který zasekl míč v pokutovém území a pak upadl. O penaltě nemůže být řeč.