Kladno – K. Vary 1:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 5:2 (kon.) | Motor ČB – Slavia 0:1 (kon.)
Zlín – Pardubice 4:3 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 2:4 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 6:0 (kon.)
Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Úterý 26.02.2013, 18:15 • Budvar aréna • Tipsport extraliga

Utkání končí těsným vítězstvím Slavie, když jediný gól utkání dal v první třetině Sklenář. Mountfield měl po celý zápas problémy v ofenzivě. Před prvním utkáním předkola play-off tak mají Jihočeši o čem přemýšlet. Slavia může být pro následující dny v klidu. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (20:25:36)

60:00

59:44
    Puk je opět ve středním pásmu.

59:24
    Českobudějovickému týmu to dnes nejde. Buly bude ve středním pásmu po zásahu vysokou holí.

59:05
    Kantor je na střídačce. Mountfield hraje v šesti!

58:38
    Domácí se snaží o vyrovnání a bojují kolem Kopřivy.

58:05
    Holub nahrál Kubošovi, který tvrdě pálil od modré. Kantor byl opět připravený.

57:22
    Jihočeši vyhazují a osvobozují se.

57:07
    Na dnešní utkání přišlo 4283 diváků.

56:55
    Šenkeříkovu střelu brankář Kantor vykopl.

56:28
    Slavia kombinuje v domácím obranném pásmu.

55:59
    Květoň přidržel hokejku soupeři a Mountfield tak jde do čtyř. Už to vypadá, že soupeř domácího týmu v předkole budou Vítkovice.

55:30
    Blíží se konec třetí třetiny a oba týmy přizpůsobují hru. Slavia již nikam nechvátá, domácí se zase nemohou prosadit.

54:29
    Hosté hrají velmi dobře ve středním pásmu a domácí tak mají s přechodem velké problémy.

53:35
    Budějovice jen odevzdaly puk a jdou střídat. Slavia začne za svou brankou.

52:49
    Hertl bojuje o puk s Harantem. Úspěšnější je hostující útočník.

52:22
    Komerční přestávka dává šanci na poradu. Trenér Draisaitl je ale klidný, naopak Růžička svým hráčům domlouvá.

51:57
    Hosté vyhodili přes všechny čáry a k velkému údivu všech diváků se nepíská. I domácí hráči se diví.