Warriors Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 4:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 0:0 (odl.)
HC Plzeň – Hvězda Praha 4:0 (kon.)
HCM Warriors Brno
3:5 (0:3, 3:0, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 28.02.2013, 10:15 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

50:03
    Svoboda (WAB) 2 min. hákování

47:38
    KOrec (VIT) 2 min. - sekání

46:07
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    JAN KOREC trefil z kruhu mezírku mezi Geržovými betony.
    Asistence: Šimon Stránský

43:27
    Domácí přežili 4 minuty dvojnásobného oslabení, ale hosté se přece jen radují. LUKÁŠ SLÍŽ trefil přesně pod horní tyč.

32:36
    Hartmann trefil tyč Geržovy brány a domácí šli do protiútoku. Tondl byl opět téměř sám před Zavadilem, ale ani tento pokus neproměnil v gól.

28:20
    Daniel Spratek obdržel osobní trest na 10 minut.

26:36
    Padrnos (WAB) 2 min. - vysoká hůl

25:01
    A domácí mají šanci na další branku. Na trestnou lacivi je odeslán Petr Halška za hákování.

24:00
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Tak to je neuvěřitelně. Domácí během tří minut vyrovnali stav utkání. PATRIK TONDL překvapil nerozchytaného Zavadila.
    Asistence: Filip Kůst

23:10
    Domácí jsou zpět ve hře po trefě TOMÁŠE PETRLY.
    Asistence: Adam Hussein

22:41
    EMIL LEJSKA se napřáhl na modré a propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: Filip Haman

21:59
    Šendera (VIT) 2 min. - hákování

11:23
    ONDŘEJ HARTMANN střílel z prostoru mezi kruhy a zvyšuje náskok Vítkovic.
    Asistence: Dominik Raška

10:17
    ŠIMON STRÁNSKÝ podruhé v krátkém časovém úseku překonává Geržu. Tentokrát trefil neomylně horní roh brněnské brány.

07:50
    Jako blesk z čistého nebe přichází vedoucí gól Vítkovic. ŠIMON STRÁNSKÝ překonal Geržu v oslabení.
    Asistence: Vlastimil Malina

06:06
    Spratek (VIT) 2 + 10 min. - krosček

02:49
    Kuntoš (WAB) 2 min. - vražení na hrazení

00:51
    Malina se ocitl v obrovské šanci, ale nedokázal zasunout puk do téměr odkryté brány.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 23. Lejska (Haman), 24. Petrla (Hussein), 24. Tondl (Kůst) - 8. Stránský (Malina), 11. Stránský (Korec, Malina), 12. Hartmann (Raška), 44. Slíž, 47. Korec (Stránský)

HCM Warriors Brno: Gerža (Čáp) - Petrla, Zelinka, Kuntoš, Svoboda, Padrnos, Tondl, Kůst, Hussein, Jarolím, Lecián, Neusser, Dvořák, Roubal, Haman, Nossek, Paulík, Lainka, Lejska, Vágner
    HC Vítkovice Ridera: Kováč (Zavadil) - Veřmířovský, Šendera, Halška, Čechman, Maxner, Slíž, Spratek, Malina, Raška, Hartmann, Stránský, Korec, Krenželok, Krčmář, Hill