Manchester Utd. – Real Madrid 1:2 (kon.) | Dortmund – Šachtar 3:0 (kon.)
Manchester United
1:2 (0:0)
Real Madrid
Úterý 05.03.2013, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Liga mistrů

Rozhodčí Cakir ukončil dnešní pohledné utkání, ve kterém domácí Manchester United nestačil na svého soupeře Real Madrid, jemuž podlehl 1:2. V prvním poločase fauloval ve velkém vápně Ramos útočícího Rafaela, ale sudí penaltu neodpískal. První půle byla velmi vyrovnaná a skončila zaslouženým stavem 0:0. Na začátku druhého poločasu se do vedení dostali domácí fotbalisté, když si vlastní branku vstřelil Ramos. V padesáté šest minutě udělil rozhodčí červenou kartu a do sprch poslal Naniho. Hosté si pak vytvořili obrovský tlak a nepříznivé skóre otočili. Nejprve vyrovnal v šedesáté šesté minutě Modrič a o tři minuty později se trefil Ronaldo, který však zachoval respekt ke svému bývalému klubu a gól neslavil. Domácí hráči to měli v deseti lidech velmi těžké a tlak si pak vytvořili až ke konci zápasu, ale další vstřelené branky se nedočkali. Realu Madrid hodně pomohl také výkon brankáře Lópeze, který dnes doslova čaroval. Ke konci druhého poločasu fauloval v pokutovém území opět Ramos, ale ani tentokrát sudí penaltu neodpískal. První zápas skončil remízou 1:1 a dnešní zápas výsledkem 1:2. Čtvrfinále si zahraje Real Madrid, ve kterém změří své síly s vítězem zápasu AC Milán - Barcelona. Děkuji Vám za pozornost, přeji dobrou noc a Realu Madrid blahopřeji k postupu. (22:49:40)

Střely do brankové konstrukce: Manchester United 1 - 1 Real Madrid.

Střely mimo branku: Manchester United 6 - 5 Real Madrid.

Zablokované střely: Manchester United 5- 6 Real Madrid.

Střely na branku: Manchester United 12 - 16 Real Madrid.

Střely celkem: Manchester United 18 - 21 Real Madrid.

Držení míče: Manchester United 39% - 61% Real Madrid.

90+5
    Autové vhazování na útočné polovině pro Manchester United.

90+4
    Nebezpečí však Real Madrid tentokrát svému soupeři nepřipravil.

90+4
    A další dva rohové kopy ve prospěch hostů.

90+3
    RonaldaNa druhé straně vystřelil Ronaldo, ale De Gea vyrazil balon na rohový kop.

90+2
    Gól na hlavě měl Vidič, ale López vytasil ze své sbírky další brilantní zákrok a jedovatou střelu zlikvidoval.

90+2
    Domácí hráči vyrazili do protiútoku a vybojovali rohový kop.

90+1
    V obrovské šanci se ocitl Ronaldo, jenž vystřelil z bezprostřední blízkosti, ale připravený De Gea si počínal výborně a střelecký pokus zlikvidoval.

90
    Turecký rozhodčí Cakir přidává pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

90
    Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje López.

89
    Kaká trefuje tyč! Následně se balon odrazil za záda domácího brankáře, ale pozorný De Gea se otočil a míč lapil do rukavic.