Volga Novgorod – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | FK Krasnodar – Perm 2:1 (kon.)
2:1 (1:1)
FK Amkar Perm
Pátek 08.03.2013, 13:00 • Stadion Kuban', Krasnodar • Ruská Premier Liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (14:53:32)

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který nakonec zvládl lépe Krasnodar, který porazil Perm 2:1. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce...

V prvním poločase bylo k vidění několik šancí a první proměnil hostující Burmistrov, který poslal Perm do vedení. Jenže o dvě minutky později vyrovnal Abreu a začínalo se od začátku.

Ve druhém poločase, konkrétně v 57. minutě se trefil Wanderson. Poté se oba celky tlačily dopředu, ale žádná další branka už nepadla a Krasnodar tedy zaslouženě vyhrál 2:1.

90+4
    Hraje se na polovině Permu, vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.

90+4
    Domácí se ubránili, ale hosté jsou stále u míče.

90+3
    Další roh pro hosty.

90+3
    Rohový kop pro Perm, jedna z posledních šancí na vyrovnání.

90+2
    Domácí se snažili udržet míč u praporku, ale to se jim nepovedlo a dopředu pospíchají hosté.

90+2
    Rohový kop pro domácí celek.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 4 minuty!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Jenže útočnou akci Permu zastavil zbytečný faul Sirakova.

88
    Hosté to ještě zkouší a tlačí se před branku domácích.

87
    A je tu poslední střídání. Hřiště opustil Pereyra a zahraje si Koman.

85
    Z pravé strany ale vzápětí pálil jeden z domácích hráčů, ale hostující brankář si s přízemní střelou poradil.

85
    Tentokrát si pro centrovaný míč došel Gerus, který tak hodně pomohl svým spoluhráčům.

84
    Další rohový kop pro domácí celek.

84
    Ale Perm se i tentokrát ubránil a stále má šanci na bodový zisk, ale času už moc nezbývá.