Bayern – Düsseldorf 3:2 (kon.) | Schalke – Dortmund 2:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 2:5 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 1:0 (kon.) | Fürth – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Mönchengladbach – W. Brémy 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
3:2 (1:1)
Fortuna Düsseldorf
Sobota 09.03.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (17:42:02)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které přineslo pět branek. Z vítězství se nakonec radoval domácí Bayern, který porazil Düsseldorf 3:2. Nutno ale dodat, že mnichovský celek se na vítězství dnes pořádně nadřel.

V prvním poločase hosté dobře bránili a dopředu se vydávali jen sporadicky. V 16. minutě se dostal k míči Bolly, který prostřelil Neuera a poslal Düsseldorf do vedení. Domácí se poté snažili, ale nedokázali vstřelit vyrovnávací branku. To se podařilo až v samém závěru prvního poločasu, kdy se trefil Müller.

Do druhého poločasu vstoupili mnichovští hodně aktivně a vypracovali si několik dobrých šancí, ale v koncovce se jim dnes příliš nedařilo. Naopak po rychlém brejku se trefil hostující Lambertz a Düsseldorf opět vedl. Jenže o chvilku později se dostal k míči Ribéry, který pohotovou střelou vyrovnal. Čtyři minuty před koncem si na centrovaný míč skvěle naskočil Boateng, který rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Mnichově.

90+1
    Tři body zůstanou v Mnichově!

90
    Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí drží míč a jdou za vítězstvím.

88
    Žlutou kartu uviděl hostující Bellinghausen.

86
    Bayern právě vstřelil branku!

Nyní už to ale domácí dokázali a poprvé v utkání jde Bayern do vedení. Na centrovaný míč si naskočil JEROME BOATENG, který parádní hlavičkou překonal Giefera!

85
    Ribéry se ocitl sám před Gieferem, ale nedokázal ho prostřelit!

84
    Po centru hlavičkoval Gómez, který poslal kulatý nesmysl do břevna!

82
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, přesto jsou domácí stále u míče a tlačí se před branku Fortuny.

81
    Rohový kop pro Bayern.

80
    Domácí stále tlačí, ale zatím se k ničemu nedostali. Uvidíme, zda se jim podaří vstřelit vedoucí branku.

78
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale domácí se zatím nedostali k žádné střele.

76
    Domácí se pochopitelně tlačí dopředu, ale hostující zadáci zatím odolávají a drží cennou remízu.

75
    Hosté střídají. Odešel Lambertz a zahraje si Schahin.

73

Po rychlé akci domácích je vyrovnáno. Pizarro dostal míč do vápna hostů, tam se ho zmocnil FRANCK RIBÉRY, který pohotovou střelou vyrovnal.