Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Brugge – Mons 1:3 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

Je zde konec. Lokeren i přes drtivou převahu nakonec může být za bod rádo, když až v 87. minutě vyrovnalo po zásluze Persoonse. Za hosty skóroval v 65. minutě krásným gólem Pollet. Pro Lokeren je dnešní remíza již pátá v řadě. Kdy se jim podaří zlomit prokletí?
    To je od nás pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost! (21:55:24)

93
    A ještě jedno střídání, taktické od hostí. Fabrise nahrazuje Satli.

91
    Diandy v poslední minutě dostává žlutou kartu za hloupý kopanec do holeně Galitsiose.

91
    N'Ganga vidí žlutou kartu.

90
    Domácí ještě zkouší tlačit a pokusit se o výhru!

87
    Lokeren právě vstřelil branku!
    KOEN PERSOONS svou střelou srovnává na 1:1. Do konce utkání zbývá ještě pár minut!

85
    Lokeren stále velmi aktivní, nicméně míči se do brány dnes asi nechce.

83
    Čas se krátí. Pokud Lokeren neuspěje ani za týden v Sclessinu, jeho místo v Play off se může vytratit...

82
    Charleroi střídá. Houdretovo místo zaujme Kumedor.

79
    Harbaoui opět naráží na vynikajícím Mandandovi, ten jeho ránu posílá na roh.

77
    Mandanda vyráží Overmeirovu střelu, k ní se poté dostává Harbaoui, jemuž ale pomezní kazí radost sdviženým praporkem - ofsajd.

76
    Tým hostů střídá. François jde ze scény, naopak se obejvuje Badibanga.

75
    Lokeren nyní tlačí hosty, zatlačil je až ke svému pokutovému území, tam si ale už s míčem neví rady.

72
    Chorvat Leko posílá míč do rohu brány, kde se ale nádherně ocitá Mandanda, ten svým výskokem zachránil svůj tým od vyrovnání!

70
    Charleroi hraje hůř než soupeř Lokerenu minulý týden, přesto vede. Trochu smolná situace v týmu domácích.

70
    Dutru nahardí De Pauw.

65
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    DAVID POLLET posílá svůj tým do vedení, když nechytatelnou střelou zpoza 16ky nedává Lazičovi šanci. Famózní gól.
    Branky: 87. Persoons – 65. Pollet

Karty:   45. Pollet (CHL), 91. N'Ganga (CHL), 91. Diandy (CHL)

Sporting Lokeren: Lazič - Scholz, El Mouataz, Marič, Galitsios - Overmeire, Persoons, Walter, Marič, Dutra - Harbaoui.
    Sporting Charleroi: Mandanda - Martos, Bojovič, Diandy, N'Ganga - Fabris, Kaya, Ederson, Houdret - Pollet, François.

Rozhodčí: Van de Velde