Wiener – Austria 0:0 (kon.) | Rapid – Mattersburg 2:2 (kon.) | Admira – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Ried – Sturm Graz 1:2 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:1 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 09.03.2013, 18:30 • Trenkwalder Arena, Maria Enzersdorf • Rakouská Bundesliga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:21:34)

Dnešní utkání je u konce. Z vítězství se nakonec radují hosté, kteří dnes ale nebyli lepší, spíše šťastnější. Jedinou branku utkání vstřelil v 76. minutě střídající Rivera, který tak rozhodl o tom, že tři body si odváží tým RZ Pellets WAC. Naopak, domácí Admira může po průběhu utkání pouze litovat neproměněných šancí.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, sudí každou chvílí ukončí tento zápas.

90+2
    Hostující Kerhe faulován na polovině Admiry, důležité vteřinky pro hosty.

90+1
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, domácím pomalu šance na body uniká.

89
    Ouédraogo se až příliš vehementně prodíral do zakončení, až při tom fauloval.

87
    Poslední střídání, v sestavě domácích odchází ze hřiště Plassnegger, nahradí ho Sax.

85
    Žlutou kartou trestá faul Stefana Pally na vlastní polovině hlavní sudí.

83
    Domácí jsou s přibývajícími minutami stále více nervóznější.

80
    Ani z něho se však prosadit nedokázali.

80
    Následně budou moci rozehrávat rohový kop i z druhé strany.

79
    Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany.

77
    Domácí tým reaguje na obdržený gól střídáním, odchází Thürauer, nahradí ho Daniel Lucas Segovia.

76
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Hosté trestají domácí nemohoucnost! RUBEN RIVERA dává po chybě domácí obrany vedoucí branku Pellets WAC!

75
    Neurovnaná hra na Trenkwalder Arena, často létají míče vzduchem, bez patřičného efektu.

73
    Je z toho rohový kop pro Pellets, ale míč končí mimo bránu, bude se rozehrávat od brány.