Columbus – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Carolina 0:4 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 0:4 (kon.)
Colorado – Edmonton 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:2 (kon.)
Dallas Stars
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Nashville Predators
Středa 13.03.2013, 01:40 • American Airlines Center • NHL

To je z utkání Dallasu s Nashvillem vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:27:25)

Utkání dnes sledovalo 15 661 diváků.

Utkání skončilo, hráči Dallasu okamžitě míří do kabiny, zatímco ti hostující gratulují Rinnemu k vychytané nule a všichni navzájem ke dvěma bodům. K nim dospěli soustředěným výkonem, který udrželi po celou dobu zápasu. Poslední branka padla v 55. minutě, když se zblízka prosadil Bourque.

59:31
    Ještě jedna střela ze strany Dallasu, Garbutt chtěl překvapit Rinneho ranou přes obránce, jenže domácím dnes není přáno.

59:00
    Je tu poslední minuta zápasu, to už můžeme říci s naprostou jistotou.

58:27
    Erikssonova rána z pravého kruhu proskákala až do rohu kluziště.

57:15
    Tak asi ne... Jamie Oleksiak se chtěl vrhnout na Cluneho, v čemž mu ale zabránili rozhodčí. Od nich navíc dostal desetiminutový osobní trest a odchází do kabin.

57:13
    Doufejme, že poslední zjitřené okamžiky skončily a utkání v poklidu dohrajeme.

56:01
    Teď už jde jen o jednu věc - jestli Pekka Rinne udrží čisté konto.

54:58
    Nashville právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Lehtonen neudržel Smithovu ránu, puk si našel GABRIEL BOURQUE a zavěsil jej pod břevno. Asistence: Craig Smith, David Legwand.

54:25
    Tady je souhrn trestů. Stephane Robidas 5 minut za rvačku, Mike Fisher taktéž. Shea Weber a Antoine Roussel si také připíší pět minut za rvačku. Brenden Dillon a Bobby Butler dostali dvě minuty za hrubost a navíc Shea Weber a Antoine Roussel dostali desetimimutové osobní tresty.

54:25
    Impulsem k tomu všemu bylo Fisherovo sražení Lehtonena, který mu pak uštědřil ránu do zad a pak ho začal zpracovávat Robidas.

54:25
    Zejména na trestné lavici Dallasu je pěkně těsno.

54:25
    Další dvě šarvátky, Robidas si to rozdal s Fisherem, a Roussel s Weberem. Počkáme si, jak to sudí rozsekne.

53:43
    Jak Eric Nystrom, tak Ryan Ellis dostali pět minut za bitku, domácí hráč navíc vyfasoval dvouminutový trest za hrubost.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 13. Spaling (Halischuk), 23. Weber (Smith, Legwand), 30. Clune (TS), 55. Bourque (Smith, Legwand)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn, Goligoski, Oleksiak - Jágr, Eakin, Smith - Cole, Roy, Whitney - Vincour, Roussel, Eriksson - Garbutt, Fiddler, Nystrom.
    Nashville Predators: Rinne (Mason) - Weber, Josi, Bartley, Klein, Hannan, Ellis - Erat, Smith, Butler - Halischuk, Fisher, Spaling - Kosticyn, Legwand, Bourque - Yip, Gaustad, Clune.

Rozhodčí: Watson, VanMassenhoven - Rody, Pancich

Diváci: 15 661