Chile – Uruguay 2:0 (kon.) | Venezuela – Kolumbie 1:0 (kon.) | Panama – Honduras 2:0 (kon.)
Kostarika – Jamajka 2:0 (kon.) | Mexiko – USA 0:0 (kon.)
Venezuela
1:0 (1:0)
Kolumbie A
Středa 27.03.2013, 01:00Kvalifikace MS (Evropa)

Gól ze třinácté minuty rozhodl o výhře Venezuely. Ta si po gólu vedla výborně v defenzivě a i měla veliké štěstí, že neinkasovala. Kolumbie byla ke gólu častokrát blízko a k vsítění branky nechybělo mnoho.

90
    Nastaveny jsou dvě minuty.

87
    Kolumbie se snaží o vyrovnání, ale marně. Venezuela úspěšně brání.

85
    Venezuela se snaží udržet cenné vedení a dojít si ke třem bodům.

84
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Cichero, přichází Feltscher.

83
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Perea, přichází Ramírez.

83
    Po přímém kopu domácích bude odkopávat Ospina od své svatyně.

78
    V obrovské šanci Michu! Pálil po zemi do protipohybu gólmana, ten jej však nakonec dokázal vychytat.

76
    Další zranění a znovu na straně Venezuely. Zraněný je odvážen mimo hrací plochu.

75
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Torres, přichází Bacca.

74
    Venezuela ještě taky dokáže pořádně zahrozit, důkazem byl předešlý volný přímý kop.

72
    Kolumbie přišla na scénu s dalším protiútokem i střelou, ale obojí nestojí vůbec za zmínku, jelikož Hernandez nemusel vůbec zasahovat.

70
    Do konce zápasu zbývá přibližně dvacet minut a Venezuela si stále drží velmi těsný náskok. Protiútoky Kolumbie bývají spíše bezzubé a nekončí nikterak závažně.