Nýřany – Plzeň-Újezd 24:25 (kon.) | 1. NH Brno – Stará Ves n/O. 18:14 (kon.) | Plzeň-Újezd – Stará Ves n/O. 20:21 (kon.)
1. NH Brno – Nýřany 14:14 (kon.) | Stará Ves n/O. – Nýřany 20:17 (kon.) | Plzeň-Újezd – 1. NH Brno 21:21 (kon.)
TJ Plzeň - Újezd
20:21 (11:9)
Stará Ves nad Ondřejnicí
Sobota 30.03.2013, 11:10 • TJ Avia Čakovice • Národní házená - Český pohár muži

A víc už Plzeň nestihne, je konec. I když měli hráči Újezda výborně rozehraný zápas, tak ztratili velký náskok. Stará Ves se semkla a dokázala neuvěřitelně zabrat. V závěru rozhodla Sojkou a bere dva body. (12:17:54)

60
    Konec zápasu. (20:21)

60+1
    Jan Sojka si vyšlápl na kruhu a překvapení turnaje je tady. Rána střelce ze Staré Vsi se odrazila od tyče do brány. (20:21) (20:21)

60
    Už běží poslední minuta zápasu a trenér Tomáš Nusko si bere oddechový čas. Jeho tým poté bude zahrávat možná klíčový trestný hod. (20:20) (20:20)

59
    Stále je stav nerozhodný a v útoku jsou v modrých dresech hrající hráči Staré Vsi. (20:20) (20:20)

56
    A podívejme se na to, Jan Sojka skutečně vrátil Starou Ves do zápasu a začínáme od začátku. (20:20) (20:20)

56
    Jan Sojka opět vykřesal naději na zisk bodíku pro Starou Ves. (20:19) (20:19)

54
    Jenže Ladislav Suda opět uklidnil svůj celek. (20:18) (20:18)

50
    Sojka snižuje na rozdíl jediné branky. (19:18) (19:18)

49
    A dějí se věci. Ke snížení zavelel Lukáš Hyneček. Stará Ves dává tři branky v řadě a je stále ve hře. Ihned na to Titl posunuje výsledek. (19:17) (19:17)

48
    Opět se nám stav malinko posunul, každopádně si Plzeň drží čtyřbrankový náskok, který zřejmě do konce utkání bude kontrolovat. Hráče na to má zkušené dost. (18:14) (18:14)

45
    Plzeň si upevňuje pozici pro dva důležité body. Z předchozího zápasu mají hráči Újezda již dva po výhře nad Nýřanami. (17:13) (17:13)

40
    Vedení Plzně je opět navýšeno. V prvním případě se trefil Pavel Titl, ve druhém pak Ladislav Beneda. (16:13) (16:13)

38
    Během krátké chvíle se Stará Ves dotáhla na rozdíl jediné branky. V útoku je však Plzeň. (14:13) (14:13)

37
    Lukáš Hyneček ještě dává svému týmu naději. Nic není rozhodnuté. (13:11) (13:11)

35
    Pátá minuta druhého poločasu a Plzeň si udržuje v poklidu dobrý náskok. (13:10) (13:10)