Buffalo – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Ottawa – Toronto 0:4 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Florida – New Jersey 3:2 (po pr.) | Minnesota – Los Angeles 4:3 (3:1 po s.n.) | Edmonton – Vancouver 4:0 (kon.)
San Jose – Arizona 3:2 (1:0 po s.n.) | Detroit – Chicago 1:7 (kon.)
Montreal Canadiens
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
New York Rangers
Neděle 31.03.2013, 00:15 • Bell Centre • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:44:53)

NY Rangers: 9

Carey Price udržel čisté konto, domácí hokejisté přehráli soupeře z New Yorku 3:0 a udrželi se tak na čele své divize. Výraznou měrou k dnešnímu skvělému výkonu Canadiens přispěl i Čech Tomáš Plekanec, který byl hodně "vidět" v průběhu utkání a sám také vstřelil jednu branku.

60:00

59:40
    Jemelin zastavil pronikajícího Callahana, tím veškeré ambice hostů na překažení čistého konta Priceho zřejmě končí.

59:12
    Biron musí ven z branky a rozehrát před Desharnaisem.

59:00
    Začíná poslední minuta tohoto zápasu.

58:14
    Stralman zaváží puk do útočného pásma, ale Price v brance Canadiens může být klidný.

57:35
    Utkání jako by se již pouze dohrávalo, nasazení obou mužstev již není takové, jako v průběhu zápasu.

56:41
    Canadiens drží soupeře v jeho třetině, to je to nejlepší, co mohou domácí hokejisté dělat.

55:29
    Hraje se před Pricem, ale Rangers se nedostávají do zakončení.

55:01
    Právě se rozeběhla poslední pětiminutovka třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu, hosté stále usilují alespoň o čestný úspěch.

53:36
    Plekanec hledá svou přihrávkou na pravé straně volného Desharnaise, ale k němu puk nedoputoval, hrají hosté.

52:44
    Boyle byl ve velké šanci, ale Price jeho střelu vyráží.

51:43
    Znovu jsou hosté před Pricem, ale obrana Canadiens je nepouští do zakončení.

50:51
    Rangers neudrželi útočné pásmo, domácí vyváží do středního pásma.

50:00
    Začíná poslední desetiminutovka, domácí si v pohodě drží tříbrankový náskok a zdá se, že o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Ryder (Subban), 19. Plekanec (Subban, Markov), 32. Gallagher (Desharnais, Subban)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Markov, Jemelin, Gorges, Subban, Bouillon, Beaulieu – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Ryder, Plekanec, Gionta – Galchenyuk, Eller, Prust – Moen, Halpern, Armstrong
    New York Rangers: Biron (Lundqvist) – Del Zotto, Girardi, McDonagh, Eminger, Hamrlík, Stralman – Hagelin, Stepan, R. Nash – Kreider, Richards, Zuccarello – Boyle, Miller, Callahan – Pyatt, Newbury, Gáborík

Rozhodčí: McCauley, Jackson – Nansen, Kovachik

Diváci: 21273