Buffalo – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Ottawa – Toronto 0:4 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Florida – New Jersey 3:2 (po pr.) | Minnesota – Los Angeles 4:3 (3:1 po s.n.) | Edmonton – Vancouver 4:0 (kon.)
San Jose – Arizona 3:2 (1:0 po s.n.) | Detroit – Chicago 1:7 (kon.)
po s.n. (1:0)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Neděle 31.03.2013, 04:30 • HP Pavilion • NHL

Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji pěkný nedělní den. (07:27:42)

Hvězdy zápasu:

1 – Logan Couture (0+0)

2 – Jason LaBarbera (32 zásahů)

3 – Marc-Edouard Vlasic (1+0).

Dnešní vyrovnané utkání museli rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu San Jose, které si z dnešního zápasu odnáší dva body. Phoenix se bude muset spokojit s bodem jedním.

65:00
    Dnešní utkání vyhrává San Jose, když vítězný nájezd proměnil LOGAN COUTURE.

Boedker byl v situaci, že musel dát. Tak se ale nestalo, když jeho střelu dokázal Niemi betonem vyrazit.

Pavelski se snažil umístit puk pod břevno, ale Labarbera jej lapačkou vychytal.

Vrbata zvolil kličku do bekhendu, po které zakončil mimo branku.

Boyle se snažil vymyslet nádherné zakončení, až se dostal mimo výhodnou pozici a branku přestřelil.

Za hosty se rozjel Sullivan a ten střelou mezi betony neuspěl.

A střelou mezi betony Labarberu překonává.

Nájezdy začnou domácí. Jako první jede Couture.

Samostatné nájezdy začínají.

Dnešní utkání nerozhodlo ani prodloužení a tak nás čekají samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Od modré čáry střílel Vrbata, ale domácí obrana jeho pokus zablokovala. Čekají nás samostatné nájezdy.

64:43
    Za podražení je na 2 minuty vyloučen Clowe. Phoenix má šanci vstřelit branku.

64:30
    Příležitost ukončit tento zápas měl Vermette, který ujel domácí obraně a uháněl sám na Niemiho, kterého nedokázal bekhendem prostřelit.

64:04
    Nepřesné založení útoku Phoenixu končí zakázaným uvolněním.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 31. Pavelski (Thornton, Marleau), 55. Vlasic (Pavelski, Boyle), rozh. náj. Couture – 15. Gordon (Klinkhammer, Morris), 41. Vrbata (Doan, Schlemko)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Boyle, Irwin, Braun, Stuart, Burns, Vlasic – Burish, Thornton, Havlát – Wingels, Couture, Marleau – Clowe, Pavelski, Galiardi – Desjardins, Gomez, Sheppard
    Arizona Coyotes: Labarbera (Johnson) – Schlemko, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Stone, Klesla – Doan, Vermette, Boedker – Sullivan, Hanzal, Vrbata – Moss, Gordon, Klinkhammer – Chipchura, Lombardi, Torres

Rozhodčí: Rooney, Lee – Cameron, Wheler