Arsenal – Norwich 3:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:1 (kon.) | Everton – Queens Park 2:0 (kon.)
Reading – Liverpool 0:0 (kon.) | Southampton – West Ham 1:1 (kon.)
Southampton FC
1:1 (0:0)
West Ham United
Sobota 13.04.2013, 16:00 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Zápas končí zaslouženou remízou 1:1, situace v tabulce se tak pro nikoho příliš nezmění. Příjemnou sobotu přeje Petr Dejnožka. (17:58:37)

90+3
    Rodriguéz se dostal k zakončení, brankář West Hamu ale překonán nebyl.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

85
    Poslední střídání na straně West Hamu, Vaz Té si půjde odpočinout, šanci dostane Taylor.

82
    Lambert mohl rozhodnout utkání, ale Jääskeläinena v obrovské šanci neprostřelil!

79
    Ramireze nahradil Puncheon.

74
    Pogatetz je za ostrý zákrok potrestán žlutým kartónkem.

72
    K první výměně sáhl také tým Southamptonu, odešel Adam Lallana a přišel Jay Rodriguez.

67
    West Ham právě vstřelil branku!
    Tak vedení domácímu mužstvu však příliš dlouho nevydrželo! Rychlý protiútok a centr z pravé strany přistál na hlavně ANDYHO CARROLLA, který se nedokázal mýlit – 1:1!

64
    Další výměna na straně West Hamu, místo Tomkinse přijde Pogatetz.

61
    Southampton právě vstřelil branku!
    Na druhé straně však již udeřilo, GASTON RAMIRÉZ našel místo u tyče Jääskeläinenovy branky a přesnou střelou otevírá skóre dnešního zápasu – 1:0!

60
    Do zakončení se dral Andy Carroll, následná střela ale minula domácí branku.

58
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Matthew Jarvis a nahradí ho Jack Collison.

54
    Southampton má zpočátku druhého poločasu více ze hry, jeho kombinace se stále motají okolo pokutového území. Dovnitř ho ale soupeř nechce pustit.

51
    Z přímého volného kopu asi tři metry za šestnáctkou trefil Lambert pouze zeď.

48
    O´Neil svedl s Davisem souboj u rohového praporku, ač se to hostujícímu záložníkovi nelíbí, bude z toho pouze odkop od branky.

46

V prvním poločase diváci na St. Marry´s Stadium branku neviděli. Více příležitostí měl domácí Southampton, hosté ale také nejsou příliš pozadu. Doufejme, že si střelci obou mužstev v kabinách trochu seřídí mířidla.