Valladolid – Getafe 2:1 (kon.) | Levante – La Coruňa 0:4 (kon.) | Espanyol – Valencia 3:3 (kon.)
Malaga – Osasuna 1:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
3:3 (1:0)
Valencia CF
Sobota 13.04.2013, 20:00Španělská LaLiga

Máme za sebou neuvěřitelnou podívanou. Ve druhém poločase se sice místy objevovala hluchá místa, ta však byla vynegována famózním zváěrem, který nabídl hned čtyři branky během deseti minut! Chvilku vedl Espanyol, pak zase Valenci a nakonec skončil zápas nádhernou remízou 3:3. Kéž by takových zápasů bylo více. Přeji vám příjemný zbytek dne. (21:55:57)

90+4
    Espanyol právě vstřelil branku!
    To je naprosto neuvěřitelné, co se děje na Espanyolu! Poslední nákop do pokutového území v zápase se snesl k SERGIO GARCIOVI, který přetlačil střídajícího Ruize a mordou pod břevno zajistil pro svůj tým spravedlivou remízu.

90+2
    Nastavují se tři minutky.

90+1
    Valencia právě vstřelila branku!
    Nevídané věci v Barceloně! Za obranou domácích si počíhal na další skvostnou přihrávku Banegy si počíhal ROBERTO SOLDADO a hosté dokonce vedou! Studená sprcha pro Espanyol!

89
    Domácí málem oěpt vedli! Tentokrát však jejich gólovou radost uhasil zdvižený praporek pomezního Rubia, který odmával postavení mimo hru zakončujícího Stuaniho.

87
    Hlouček hostujících fanoušků přítomných na stadionu je v extázi. Přivedl je do ní JONAS, který po vyzrání na ofsajdovou past Espanyolu zařizuje vyrovnání na 2:2. Show pokračuje.

85
    Právě Verdú má pro dnešek odpracováno, pouští do hřiště Baenu.

84
    A pro hosty mohlo být ještě hůře, při chuti hrající Stuani opět zatápěl obraně Valencie, ta si ale tentokrát poradila.

82
    Ještě, že mám zvláštní dar věci zakřikávat! Ihned poté, co jsem dokončil větu, se totiž dopředu vydal Wakaso, vyměnil si balon se Sergio Garciou, ten následně odcentroval zpět na Wakasa, který hlavou předložil úplně volnému VERDÚOVI a domácí opět vedou! Krásná akce a třetí gól zápasu je na světě.

81
    Jdeme do posledních deseti minut zápasu, tempo hry ovšem poněkud bohužel skomírá.

79
    Valencia obléhala pokutové území Espanyolu a Banega nakonec vykouzlil krásnou přihrávku na Soldada, který však v zakončení selhal.

76
    Zraněného Mattioniho nahrazuje v sestavě Espanyolu Javi Lopez.

73
    Hra se přelévá ze strany na stranu, výsledek však spěje k remíze 1:1.

71
    Na druhé straně se naopak pořádně zapotil Guaita, kterého pořádně vylekal svou schovanou střelou Verdú.

70
    Espanyol v posledních minutách kupí laciné chyby ve středu pole a dává tím záodky pro útočné akce Valencie, té však zatím chybí přesnější příhra.

69
    Verdú zkoušel zajímavě odcentrovat, nakonec vybojoval alespoň roh.

67
    Opět se na hřišti rozhořely emoce, po jejich zkrocení přišel centr Banegy do šestnáctky, Ruiz však v další akci už pokračovat nemohl. Stál totiž v ofsajdu.

65
    Druhá půle je opravdu oboustranně hodně nervózní, Espanyol však přece jenom přejímá iniciativu.

Radek Barkman

Branky: 45+1. Mubarak, 82. Verdú, 90+4. Garcia – 53. Canales, 87. Jonas, 90+1. Soldado

Karty:   63. Sánchez (ESB)

Espanyol Barcelona: Casilla – Colotto, Moreno, Capdevilla, Mattioni – Forlín, V. Sánchez – Mubarak, Verdú, Stuani.
    Valencia CF: Guaita – R. Costa, Mathieu, Pereira, Guardado, Banega, A. Costa, D. Parejo, Canales, Soldado, Jonas.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio