Bayern – Norimberk 4:0 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Mohuč – Hamburg 1:2 (kon.)
Fürth – Dortmund 1:6 (kon.) | Düsseldorf – W. Brémy 2:2 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:2 (kon.)
Bayern Mnichov
4:0 (3:0)
1. FC Norimberk
Sobota 13.04.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

Je konec. Zápas byl zcela jednoznačný a rozhodnutý již po prvním poločase, který Bayern vyhrál 3:0. Ve druhém poločase dal skóre konečnou formu Shaqiri. (17:18:42)

90
    Fanoušci Bayernu opět oslavují a zaplněná Allianz Arena se otřásá v základech.

88
    Ribery se neprosadil přes obranu Norimberku, ale Bayern pokračuje v útoku.

85
    Norimberk zahrával volný kop a na centr do vápna se vyšrouboval do vzduchu Chandler, ale Starke skvěle zasáhl.

82
    Střídání v týmu 1. FC Nürnberg: ze hřiště odchází Frantz, přichází Iloiz.

80
    Norimberk rozehrával rohový kop, ale k ohrožení Starkeho se nedostal.

78
    Gómez o míč přišel na hranici vápna, když už se dostával ke střele.

75
    Pizarro se dostal do slibné šance, ale tu mu zmařil postranní rozhodčí.

73
    Domácí se hnali do rychlého brejku, ale Tymoščuk trošku nešikovně zakopl o míč.

71
    Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Shaqiri, přichází Højbjerg.

70
    Pinola stáhl Shaqiriho k zemi a vidí žlutou kartu.

68
    Ribéry hledal ve vápně Gómeze, ale přihrávky byla zblokovaná do autu.

65
    Bayern se často dostává před vápno Norimberku, ale spíš už si jen hraje. Opravdu uvolněná hra od domácích.

62
    K exekuci se postavil Shaqiri a kroutil míč k tyči. Ovšem nad břevno.

61
    Pizarro byl faulovaný před velkým vápnem a to je velmi dobrá pozice pro přímý kop.

59
    Rychlý brejk Norimberku zakončil tvrdou ránou Kiyotake, ale Starke neměl problém vyrazit.

59
    Domácí to tentokrát už překombinovali, nic méně stále drží míč na svých kopačkách.

56
    Bayern právě vstřelil branku!
    Centrem od rohového praporku našel Ribéry XHERDANA SHAQIRIHO, který se uvolnil přes obránce a pak trefil prostor u levé tyčky. – 4:0.