Kerkrade – Arnhem 3:3 (kon.) | Breda – Nijmegen 2:0 (kon.) | Heracles – Groningen 0:2 (kon.)
Den Haag – Twente 1:3 (kon.)
NAC Breda
2:0 (0:0)
NEC Nijmegen
Sobota 13.04.2013, 19:45 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie

Tak to je z tohoto utkání ta poslední informace, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:40:25)

Rozhodčí píská konec a na stadionu začíná ohromná veselice. Breda totiž získala tři body, ale hlavně si zajistila záchranu v tomto ročníku Eredivisie. Na góly se čekalo až do závěru utkání, první padl v 82. minutě z kopačky Lurlinga a o tři minuty později dal výsledku konečnou podobu Hooi. Na obou brankách se značnou měrou podepsal hostující gólman Babos a to díky svým velice nejistým zákrokům.

90+2
    Po centru to zkusil Foor, bohužel pro svůj tým značně nepřesně.

90+2
    Hosté se snaží alespoň o čestný úspěch, ale Rieksova rána končí sražena na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Najednou mají hosté velmi daleko k bodům a času je tak málo.

87
    Anthony Lurling dnes končí a zbývajících několik minut odkope Steven Edwards.

85
    Breda právě vstřelila branku!
    Je patrně rozhodnuto, neboť po dalším nejistém Babosově zákroku je to o dvě branky. Z rohu pokutového území se křížnou ranou prosadil ELSON HOOI.

84
    Žlutá karta pro domácího Jense Janseho.

84
    Hosté reagují střídáním, z hřiště spěchá Nathaniel Will a zbytek utkání dohraje Danny van der Meiracker.

82
    Na stadionu propuká obrovské veselí, neboť ANTHONY LURLING se nadechl k velkému sólu, obešel tři protihráče a střelou z asi 22 metrů překonal Babose, kterému tato nepříliš prudká střela propadla do brány!

81
    Gudeljův centr postrádal razanci a zastavil se u prvního obránce Nijmegenu.

79
    Střídají i hosté, své má už splněno Eric Falkenburg a jeho místo zaujme Leroy George.

78
    Žlutá karta pro domácího Matse Seuntjense, který skluzem fauloval Koolwijka.

76
    První střídání domácích, z trávníku odešel Danny Verbeek a do hry se zapojil Rick ten Voorde.