Pescara – Siena 2:3 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 0:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:2 (0:0)
ACF Fiorentina
Sobota 13.04.2013, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

Utkání končí a Fiorentina si odveze tříbodový zisk po výhře 0:2 nad Atalantou.

Skóre utkání otevřel David Pizzaro v jednašedesáté minutě poté, co proměnil penaltu. Druhou brankou jej doplnil Marcelo Larrondo, který parádním 'věšákem' nedal Congliovi šanci.

Nejčastěji dnes střílel Denis a Adem Ljajić. První jmenovaný si připsal také největší šanci zápasu, když ve vápně z bezprostřední blízkosti napálil míč proti Vivianovi, který jej s notnou dávkou štěstí vyrazil. (22:41:01)

90
    David Pizzaro je ošetřován mimo hrací plochu.

90
    Za zbytečný faul zezadu, kterým German Denis přejel kotníky soupeře, přichází vyloučení. Domácí tak dohrají zápas o deseti.

86
    Fiorentina měla další šanci. Střílejícím hráčem byl Adem Ljajić, ale znovu nebyl přesný.

84
    Zpoza šestnáctky napřáhl ke střele Denis, ale branku soupeře značně netrefil.

82
    Po volném přímém kopu hlavičkoval Adem Ljajić, který si vyskočil na letící centr. Gólman znovu nemusel do hry zasahovat, jelikož šla Ljajićova rána mimo.

80
    Do konce hry zbývá přibližně deset minut a dá se říci, že je o dnešním vítězi takřka rozhodnuto. Fiorentina si drží odstup od soupeře a sama se častokrát dere vpřed. Atalantě jako by docházely síly...