Prešov – Ružomberok 3:1 (kon.) | Košice – Trenčín 0:0 (kon.) | Trnava – Slovan Bratislava 0:0 (kon.)
B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Žilina – Senica 0:1 (kon.)
MFK Košice
0:0 (0:0)
AS Trenčín
sk Sobota 13.04.2013, 14:30Niké liga

Ani po 90 minútach diváci v Košiciach gól nevideli. Zápas sa končí bezgólovou remízou a celky si body rozdelia.

Zo štadióna Lokomotívy sa s vami lúči komentátorská dvojica Veronika Pancuráková a Roman Tkáč.

Ďakujeme za pozornosť. (16:17:20)

90+1
    Oumar Diaby poslal pred Voleška nebezpečný center. Hosťujúci gólman loptu vyboxoval.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

90
    Striedanie v tíme hostí. Mazana nahradil Ďuriška.

89
    Posledné striedanie v domácom tíme. Kavku nahradil Jozef Skvašík.

87
    Domáci si tentokrát nedali pozor na Holúbeka. Ten vypálil na Ružinského, ale domáci gólman nezaváhal a pokus zneškodnil.

86
    Čas sa pomaly ale isto kráti. Trenčín by sa do útoku aj rád pustil, ale domáca defenzíva je proti.

85
    5 minút pred koncom je stav stále bezgólový. Pri lopte hostia, ale iba v okolí stredového kruhu.

84
    Matič po pravej strane potiahol loptu do šestnástky a posunul ju spoluhráčovi Oumarovi Diabymu. Ten bol ale príliš blízko žrde na to, aby mohol zakončovať.

83
    Jeden z hráčov s menom Diaby zakončoval zo šestnástky do rúk pozorného Volešáka.

82
    Trenčín vytlačil súpera až k stredovému kruhu. Košičania budú útočnú akciu zakladať od samého začiatku.

81
    Domáci sa nasťahovali pred Volešáka, ale nepodarilo sa im ho ohroziť.

80
    Striedanie v tíme hostí. Williama nahradil Frimmel.

79
    Mazáň posunul loptu Holúbekovi a ten sa ešte v šestnástke pokúšal hľadať niektorého zo spoluhráčov, ale lopta končí iba u domácich hráčov.

77
    Dnešné stretnutie sleduje 2752 divákov.

76
    Kavka strieľal z približne 30 metrov. Jeho pokus skončil mimo brány hostí.

75
    Trenčín vytlačil súpera až k stredovému kruhu, odkiaľ sa domáci budú pokúšať založiť útočnú akciu.

74
    Domáci zahrávali rohový kop. Lopta smerovala k bližšej žrdi, kde si ju postrážil brankár Volešák.