Wolfsberger – Ried 1:3 (kon.) | Rapid – Wiener 2:0 (kon.) | Mattersburg – Salzburg 1:2 (kon.)
Admira – Wacker 4:3 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:0 (0:0)
SC Wiener Neustadt
Sobota 13.04.2013, 18:30 • Gerhard-Hanappi-Stadion (Wien) • Rakouská Bundesliga

Loučím se a přeji vám příjemný sobotní večer. (20:23:55)

Zápas dvou rozdílných poločasů je u konce. Zatímco v tom prvním panovala na stadionu Rapidu takřka pohřební atmosféra, na druhý už vtrhli i skalní fanoušci a jejich miláčci jim rychle udělali radost. Ve 49. minutě se po standardní situaci prosadil hlavou Katzer. Osm minut po něm se stejnou částí těla trefil Alar a bylo prakticky rozhodnuto. Rapid ve druhém poločase nedal Neustadtu pořádně čuchnout a jasně dokráčel k tříbodovému zisku po dlouhé době.

90+3
    Asi poslední útok hostí končí nepřesným centrem Hofbauera.

90+2
    Tříminutové nastavení je zhruba ve své polovině, domácí hráči a fanoušci mohou oslavovat.

90+1
    Začátek nastaveného času připomíná spíše bago domácích. Ti se nikam neženou a baví se kombinací.

89
    Hráči v zeleném jsou navíc stále aktivnější a ještě bojují o navýšení skóre.

89
    Utkání se už pomalu dohrává, tři body zůstanou s největší pravděpodobností domácímu Rapidu.

88
    Boškovič se dostal k ráně z několika metrů. Byl ale v pádu a tak jeho střela postrádala razanci. Brankář hostí si s ní poradil.

86
    Schimpelsberger napřáhl snad třicet metrů od branky, přesto jeho rána vystrašila Vollnehofera, když proskákala těsně vedle.

86
    Alar rozehrál standardku z levé strany, tentokrát ale dnes asi nejlepší hráč na hřišti centr nenamířil dobře.

85
    A právě Wydra je také posledním střídaným hráčem zápasu. Nahradí jej Schaub.

85
    Házenkářskou kombinaci domácích zakončil přízemní střelou pouze doprostřed branky Wydra.

83
    Hosté se ještě snaží s výsledkem zápasu něco udělat a jsou aktivnější. Avšak nikoli nebezpeční.

82
    Hosté stále sázejí hlavně na dlouhé nákopy na Fröschla, ten ale sám moc nezmůže.

81
    Alar se nyní parádně prokličkoval obranou hostí až zhruba na penaltový puntík. Zdálo se, že už musí skórovat, zakončení mu ale až tak nesedlo a namířil pouze do náručí Vollnhofera.

80
    Domácí podruhé střídají. Hrotového útočníka Boyda nahrazuje na závěrečných deset minut Boškovič.