1:0 (1:0)
Academica de Coimbra
Pátek 19.04.2013, 21:00 • Estádio AXA, Braga • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:48)

Ano, je to tak, hned po rozehrání rohového kopu sudí ukončil dnešní utkání, ve kterém si tři body za vítězství 1:0 připisují domácí fotbalisté. Ti byli jasně lepší v prvním poločase, ovšem v tom druhém se museli pouze bránit hostům, kteří podali velice snaživý výkon, ovšem vyrovnat se jim nakonec již nepodařilo.

90+3
    Obrana Bragy odvrací a již se zřejmě víc nestane.

90+3
    Eduardo centruje do pokutového území a Edinho se dostává k hlavičce v pokutovém území, ovšem posílá míč pouze nad bránu, přesto sudí nařizuje rohový kop.

90+2
    Ve hře obou týmů je již vidět spousta nepřesnosti, Braga je velmi blízko tří bodů.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě tři minuty nad rámec základních devadesáti minut.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále hájí jednobrankový náskok, hostům se čas na vyrovnání povážlivě krátí.

88
    Marcio Mossoró je posledním střídaným hráčem v utkání, na zbytek utkání ho nahradí Mauro.

87
    I na druhé straně je pískán ofsajd, Cissé již nemusel zakončovat, rozhodčí již předtím pískal.

86
    Pokus o rychlý protiútok domácím nevyšel, vše zastavuje zvednutý praporek asistenta, ofsajd.

85
    Blíží se závěr zápasu a domácí fotbalisté nyní vsadili vše na defenzivu.

84
    Aderllan Santos splnil svou úlohu na jedničku, sebral míč a dostal ho až na polovinu Coimbry, kde ho nakopává směrem k bráně soupeře.

82
    Dnešní utkání sleduje 18401 diváků.

81
    Hosté naposledy střídají, hřiště opouští Halliche, nahradí ho Salim Cissé.

80
    Začíná poslední desetiminutovka, domácí stále drží nejtěsnější náskok.

79
    Domácí střídají, Alan rozhodně chvátat nebude, ještě se musí s každým rozloučit, i s rozhodčím a nyní již vbíhá na hřiště Guerra Cunha João Pedro.