Bastia – Lille 1:2 (kon.) | Nancy – Évian TG 3:1 (kon.) | Sochaux – Bordeaux 2:2 (kon.)
Remeš – Valenciennes 0:1 (kon.) | Toulouse – Lorient 0:1 (kon.) | PSG – Nice 3:0 (kon.)
FC Sochaux
2:2 (1:0)
Girondins Bordeaux
Neděle 21.04.2013, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Zápas skončil remízou 2:2, skóre otevřel domácí Boudebouz ve 34. minutě, vyrovnání přišlo až po polovině v 52. minutě. V 66. minutě domácím vrátil vedení Bakambu, ale již o 13 minut později přišlo opět vyrovnání, tentokrát z nohy Diabateho. Další branka již nepadla. To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (18:59:38)

90+3
    Skvělou kombinaci nyní zakončoval Sio, avšak jeho střela byla zblokovaná jedním z obránců na rohový kop, kterého nedokázali domácí využít.

90+1
    Obraniak nebezpečně hlavičkoval, avšak jeho střela se mezi 3 tyče nevešla.

+3
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Obrovská smůla pro domácí! Lopy ze skvělé pozice trefil pouze tyč!

89
    Diabate se ve vápně nezorientoval dost rychle a nedokázal zakončit.

88
    Bakambu zastavil útočnou akci faulem, byl odměněn žlutým trestem.

86
    Mariono stáhl k zemi Sia, viděl za to žlutou kartu.

85
    Rolan pálil ze střední vzdálenosti, ale brankář jeho pokus vyrazil na rohový kop. Toho však hosté také využít nedokázali.

83
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Doubai, přichází Privat.

81
    Savietova střela skončila mimo branku.

79
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Opět vyrovnáno! CHEICK DIABATE si vyskočil na centr z křídla a skvěle umístěnou hlavičkou nedal domácímu brankáři nejmenší šanci.

77
    Domácí nevyužili obrovské šance! Sio byl úplně sám v malém vápně, ale trestuhodně netrefil centr z křídla.

73
    Poko viděl žlutou kartu za faul skluzem.

72
    Na trávníku zůstal ležet Corchia.

71
    Diabate si vyskočil na centr z rohového kopu, ale jeho střela se nevešla do branky.

67
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Maurice-Belay, přichází Saivet.

66
    Sochaux vstřelilo branku!
    CEDRIC BAKAMBU dostal centr na křídlo, odstavil si tělem obránce a z obrovského úhlu propálil Carrassa!

Radim Sochor

Branky: 34. Boudebouz (pen.), 66. Bakambu – 52. Mariano, 79. Diabate

Karty:   24. Lopy (SOC), 48. Corchia (SOC), 88. Bakambu (SOC) – 73. Poko (BOR), 86. Mariano (BOR)

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Carlao, Kante, Roussillon, Lopy, Doubai, Bakambu, Boudebouz, Nogueira, Sio
    Girondins Bordeaux: Carrasso – Poundje, Henrique, Planus, Mariano, Sane, Maurice-Belay, Obraniak, Plašil, Faubert, Diabate

Rozhodčí: Alexandre Castro